Întrebare recomandată | DaFrateEuSunt a întrebat:

Unde ma pot informa despre restrictiile COVID din aeroporturi?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Pe pagina ministerului de externe.

2 răspunsuri:
| user0010 a răspuns:

Bă da mai este covid?

| Brizbriz a răspuns (pentru user0010):

Nu conteaza covid-ul, ci faptul ca unele tari/aeroporturi au restrictii anti-covid, indiferent cat de IMBECILA E IDEEA

auzi, carantina DRACONICA in China, Shanghai parca, aia mureau de foame si in continuare nu aveau voie DELOC sa iasa din casa, chiar daca la un oras de peste 26 de milioane de locuitori ajunsesera la cateva cazuri noi pe zi, comuisti, deh