| AlexDorinel a întrebat:

Unde se respecta mai mult regulile de pandemie : la țară(sat) sau la oraș?

Argumentati

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
18 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dorinele, stai foarte rau cu memoria!
Ai mai pus intrebarea asta si acum 1 luna.

| raMLesS a răspuns:

Tu ai vreo trauma cu satul?
Du-te si ajuta-ţi parintii sa puna cartofi si nu mai sta degeaba.

Răspuns utilizator avertizat
| Psihiatrie a răspuns (pentru raMLesS):

Asta e comunist ba, pacat ca e tanar

| CIaudiu a răspuns (pentru Psihiatrie):

Exact. Daca ar trai acele vremuri, in 3 zile si-ar pune franghia la gat.

| aumih16 a răspuns:

Cat a fost pandemia! eu zic spun ca s-a respectat!

| GPA a răspuns:

In minim câte cuvinte trebuie argumentat? Se punctează și ortografia?

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

în 26 Aprilie | AlexDorinel a întrebat:
Unde se respecta mai mult regulile, la sat sau la oras?
https://www.tpu.ro/......u-la-oras/

| timidu89 a răspuns:

Dorinele, nu mai trolawinking Intrebarile tale sunt se tot repeta. Ori mai adaugi acolo un daca, poate, parca si la tine e new question laughing

| gabicoo a răspuns (pentru timidu89):

Fără sunt că sună ca dracu!winking

| morfeo a răspuns:

Zici ca e cerinta de examen. Te-ai trezit tu asa de curios unde se respecta regulile. Logic ca la oras ca sunt mai multe spatii inchise. La sat unde vrei sa porti masca, in grajd?

| Feri5 a răspuns (pentru morfeo):

Păi, da! Să nu pută vaca laughing))

| InYourPants a răspuns:

Ai pus intrebarea asta de 5 ori ai o problema baiatule

| AlinTanase a răspuns:

La oraș, ți-aș da argumente de nu le poți duce

| Mlarisa58 a răspuns:

Eu sper că peste tot se respectă.

| andremitelu a răspuns:

La mine in fata blocului mananca oamenii de pe jos, am eu cunostinte care se bateau pentru o bucata de ciocolata scapata pe jos! E ca in jungla va spun eu?