| anonim_4396 a întrebat:

Voi utilizati TPU pe Computer sau pe Telefonul mobil? Dar YouTube?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
21 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

TPU doar pe pc iar Youtube tot pe pc că am adblock, pe telefon am spotify

| mihai69 a răspuns:

Da.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai si si.

| Frank51 a răspuns:

Tot ce folosesc pe PC folosesc si pe telefon in egala masura.

| Sofer a răspuns:

Telefon. Am lăsat de mult pc-ul. Rar intru și de acolo.

| LPCTSTR a răspuns:

Ambele. Ambele.

| aXy99 a răspuns:

PC.

| siriusblack98 a răspuns:

Ambele.

| aditimus a răspuns:

Ambele

Răspuns utilizator avertizat
| zilog a răspuns:

Nu prea merge bine pe telefonul mobil!
Eu il foloesc de pe un laptop,

| NotNamed a răspuns:

Pe telefon fac totul. N.am pc baga.mi.as penisul in ea de saracie

| zilog a răspuns (pentru NotNamed):

Te rog frumos să nu te superi pe mine dar nu este civilizat să folosești aici cuvinte ne cenzurate. iți mulțumesc anticipat pentru înțelegere! sî mii de scuze pentru deranj!

| NotNamed a răspuns (pentru zilog):

Ok in cer scuze. Am fost prea frustrat pe moment.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe telefon, pe telefon mă uit și la filme

| Adrian5575 a răspuns:

TPU pe telefon, Youtube pe ambele. E mai lejer sa stau pe TPU de pe telefon.

| Jus7t a răspuns:

Telefon.

| Anuket a răspuns:

TPU mai mult pe telefon, iar Youtube mai mult pe pc.

| unu3doi2trei1 a răspuns:

Și pe laptop și pe telefon.

| InsaneZor00 a răspuns:

Eu TPU pe computer si Youtube pe telefon.

| Kiza a răspuns:

Noi sa stim?>