Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Care-ar fi cadoul ideal pentru jumatatea ta de Dragobete?

115 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Un sejur pe malul Mediteranei

| faramatania a răspuns:

Butoni Gold Dragon by Borealy

caramela
| caramela a răspuns:

O imbratisare si un Te iubesc din toata inima e cel mai frumos cadoulove strucklove struck

| valentingb a răspuns:

999.999 euro

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Prezența

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Trandafiri visinii si o micuta bijuterie, in fiecare an.

| FemeiaPisică a răspuns:

Nu contează cadoul, contează cât ai muncit să dăruiești un cadou.

| ElenaSA a răspuns:

O seara petrecuta la un restaurant unde sa fie invitat cantaretul preferat si unde sa se poata dansa.

| andrei1237 a răspuns:

Eu i-as cumpara jumatatii mele un tricou sau o cana personalizata cu noi doi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua!
In primul rand trebuie sa spui "Te Iubesc!" Bineinteles in romaneste si sa oferi flori, dar simbolice, flori pe care le gasim si la noi in tara, nu neaparat din import: ghiocei, toporasi, viorele, tamaioase sau lalele romanesti (au floarea "batuta").
Apoi, ar merge o iesire la iarba verde sau la padure, sau chiar o plimbare la munte, avand in vedere ca zapada inca mai persista in statiunile montane, precum Sinaia, Azuga, Predeal sau Brasov. Putetem alege o promenada prin parcuri sau mergem la un restaurant, unde putem servi o cina romantica, dar neaparat traditionala, ca doar suntem romani.
Personal, cred ca :
NU este "musai" sa facem cadouri scumpe, sofisticate, important este, SA IUBIM ROMANESTE!
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un topor, s-o tai in jumatati mai mici si s-o impart cu singuraticii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O coronita de flori frumoase sau un lantisor inimioara

| Shammal a răspuns:

O excursie la venetie, incluzand o plimbare cu gondola si o cina romantica sub clar de luna

| M1hai a răspuns:

Un buchet mare de trandafiri albi si rosii

| sweetys a răspuns:

Sa petrecem toata ziua impreuna, intr-un loc roantic.

| MiruD a răspuns:

O nunta si o casa. happy

| BlackEyedGirl a răspuns:

Am putea cheltui o avere pe diverse cadouri, dar nimic nu se compara cu dragostea adevarata, care este nepretuita. De aceea, dupa parerea mea, cel mai frumos cadou ar fi sa petrecem cat mai mult timp impreuna si sa ne distram cum nu am mai facut-o niciodata.

| thewomaninwhite a răspuns:

Cheia de la inima mea

| Andeuta a răspuns:

Toata iubirea, respectul si atentia mea!

| Andeuta a răspuns:

Eu!, si nu sunt aroganata, asta mi-a spus ca vrealaughing

| KirigayaKirito a răspuns:

O imbratisare? Haa? puppy dog eyes

| DoriKat a răspuns:

O excursie in 2 la Paris

| BloodyLips a răspuns:

Cel mai frumos cadou :Te iubesc soare! :*******************************************************************************************************************************

| cookie01 a răspuns:

Un breloc pereche, setul Vrejul Fermecat, o carte cu pozele si amintirile noastre de pana acum, o inima raffaello si o scrisoare de dragoste.

| Chrristina a răspuns:

Cadoul meu pentru iubitul meu de dragobete ar fi micul dejun pregatit de mine in timp ce el doarme, dupa ce il luam impreuna sa mergem sa ne plimbam si sa fie o zi numai a noastra in care sa ne iubim. ca si parte materiala cred ca i-as lua un ceas de mana si un parfum :X

| denyemy a răspuns:

O tableta ca m-a stresat de n ori...

| ForYouBaby a răspuns:

O zi intreaga petrecuta cu el in oras :X in care sa ne spunem cat de mult ne iubim iar material un ceas de mana, o cana cu Te iubesc, un brelog in forma de inima cu initiala numelui meu blushing, un parfum, o pernuta personalizata cu o poza cu noi 2, un magnet pentru frigider cu data in care ne-am cunoscut love struck care a fost cea mai minunata zi love struck Si un sarut dulse love struck

| theodorafemme2001 a răspuns:

Un pupic.

| ღBelieveInHopeღ a răspuns:

Pai un parfum sau un ceas.

| Funions a răspuns:

Orice articol cu noi si Rapidul imbinat, este cel mai frumos cadou pentru el big grin