Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Ce castel i-ai construi jumatatii tale ca sa ii arati cat de mult o iubesti?

178 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De nisip sa se darame asa rapid ca ea din fata mea

| darrio2007 a răspuns:

I-as cumpara unul prin Franta.Ma costa mai mult daca l-as face de la 0.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

O casa mica cocheta ar fi de ajuns. M-am saturat de bloc!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un castel în miniatură din miere!
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

De cât să îi construiesc și să pierd un timp degeaba mai bine îi cumpăr deja unu făcut.

| neutrino a răspuns:

N-as face aceasta greseala.

| faramatania a răspuns:

Un "Coral Castle"... sau un castel al echilibrului interior în formă pură.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

De ce castel? cine-l intretine? cine plateste impozitele? prefer sa stau gratis cate o noapte la fiecare prieten

| valentingb a răspuns:

Castelul Disney.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
De nisip.
Pe curând!

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Buna idee! Ii fac un castel din pachetele goale de tigari, pe care nu le arunca niciodata. Cum faceam noi, cand eram tineri si rebeli, acei robotei.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Un castel de cicolata.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu ar fi nevoie de un castel.Ar fi suficient ambientul din vremea cavalerismului de atunci.

| positivity a răspuns:

De ce ar trebui să construiesc ceva pentru a îi arăta cât de mult îl iubesc? Iubirea vine din inimă!
Gesturile mele, faptele, ar trebui să fie de ajuns! Însă, dacă chiar ar trebui să fie un castel, i-aș constui unul din petale de trandafiri! De ce? Pentru a îi putea demonstra cât de pură este iubirea noastră!

| LTAA a răspuns:

Un castel cu multe camere și turnulețe ca să se piardă și ea în el, la fel cum m-am pierdut eu în ochii ei!

| ElenaSA a răspuns:

Un castel mic sub forma de inima intr-o gradina. Castelul ar fi construit din lemn violet de palisandru. Mirosul placut al lemnului, coloarea si forma castelului ar arata sentimentele fata de persoana iubita.

| Seby90 a răspuns:

Din par pubian.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Deci eu i-as construi un castel in forma de inima, mi se pare tare

| dragosbogdan001 a răspuns:

O darapanatura pana in 10000 de lei! ( laughing ) Trebuie sa ne gandim si la economie laughing rolling on the floor Glumesc.

| andrei1237 a răspuns:

Un castel facut din dragoste, care sa ma faca sa o iubesc incontinuu.

| LegionarulRoman a răspuns:

Castel?

Cam asa :https://www.google.ro/......ps?/search

Nu-i chiar castel... da mere'.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua!
Orice dragoste care nu are la baza prietenie este ca un castel construit pe nisip…
Un castel micut, plin de dragoste, intelegere, prietenie, sinceritate, respect, fidelitate.
https://www.google.ro/......ps?/search
O zi frumoasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jumatatii mele i-as construi un castel de piatra, sa putem trai in el pana la adanci batraneti!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-ati incuiat cu asta...
Jumatea lui de castel, doar n-o sa stea prin vecini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un castel din iubire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un castel din trandafiri unde sa fie un borcan gigantic plin de hartii. Pe fiecare hartie sa scrie ceva sincer, sentimentele, etc.

| Shammal a răspuns:

Intr-o zona inverzita, in apropierea multilor, stilul francez cu gradini mari si un lac in care sa se oglindeasca imaginea castelului

| M1hai a răspuns:

Un castel cladit pe sinceritate, din multa dragoste si o iubire sincera.

| sweetys a răspuns:

Un castel mare care sa cuprinda dragostea noastra, si inconjurat de spini ca sa nu intre nimeni in el si sa-l strice.

| MiruD a răspuns:

Un castel format din 3 camere, baie, bucatarie si o gradina mare, unde sa-si traiasca viata in liniste el+ea+2 copii sanatosi.