| TPU.ro a întrebat:

Ce i-ai trece intr-o scrisoare de dragoste jumatatii tale de Dragobete?

271 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Adio

| darrio2007 a răspuns:

Lista de cumparaturi.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu stiu. as prefera sa-i vorbesc. Ma oboseste scrisul. Dar fiind asa un eveniment deosebit asi scrie ceva despre frumusetea sufletului.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Factura de intretinere, lumină si gaze, a si consumul de apometrerolling on the floor

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Multe... de bine!
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Absolut nimic, cuvintele nu-și au loc în fața sentimentelor!
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Un bileta la un PPV de wrestling. B|

| neutrino a răspuns:

Nu scriu asa ceva. Ceea ce am de spus, ii spun in fata!

| mona a răspuns:

Un zambilici

| faramatania a răspuns:

Să nu uite ce mi-a promis:să treacă pe la MG și să-mi cumpere acel super bolero (vulpe argintie vopsită "oxblood" filetată cu piele), si căciulă vulpe argintie vopsită "oxblood".Așa cum spune chiar tradiția, hainele mai trebuie primenite.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna searahappy
Cred ca i-as multumi si i-as spune Te iubesc...
De ce i-as multumi?
pentru ca de 13 ani de cand sunt bolnava, nu a dat bir cu fugitii si ma ajuta in tot ceea ce trebuie sa fac in munca casnica, suntem impreuna de 26 de ani, dar de 13 ani boala si-a spus cuvantul, dar el este langa mine si ma iubeste la fel ca la inceput.
O seara bunahappy

| onasis1961 a răspuns:

I love you mom die

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Fa si tu ceva!

| Dariusuu a răspuns:

Ceva care ar suna cam aşa.

N-am avut curaj să-ţi spun ce simt dar prin această scrisoare încerc să-ţi spun.Mi-a luat mult să mă gândesc că nu pot să trăiesc fără tine, că viaţa mea este incompletă şi cu un grii accentuat.
Sunt un timid da, dar nici nu ştii cât de greu este să simţi că regretul îţi mănâncă sufletul pas cu pas.

P.S Pur şi simplu te plac.

| oprescudorin11 a răspuns:

Simplu! Ca este Muza mea! Ca e abisul frumusetii, pe care nici nu am avut indrazneala sa o visez, macar!

| suităr a răspuns:

''Uite,știu că tot ai auzit chestii siropoase.Dar vreau să știi că dacă de enervez și bat la cap o fac cu drag.Și că-ți apreciez puterea de a nu te supăra din nimic.Deși nu scriu prea des și nu le am cu comparațiile pompoase, tu ești gemul de pe felia mea de pâine, dulceață.''

Uăi, ce imaginație tâmpită am laughing

| AirănMeidăn a răspuns:

-versuri dragute si romantice-

| valentingb a răspuns:

Litere.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Toata noaptea am stat treaza privind chipul tau angelic, urmarindu-ti fiecare respiratie... sforaiai ca un hipopotam si duhneai a tutun.

P.S. Sa duci gunoiul!

| DNSK a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

rolling on the floor)))) nu creedlaughing)))like

| mariusice a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

Esti tare amuzanta

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nimic.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Ramane doar intre noi...

| LTAA a răspuns:

Te iubesc, Ioana! (cel putin, asa-i la mine)

| Xtadelo a răspuns:

Sper ca existi rolling on the floor

| Duucu a răspuns:

Un bilet de o persoana spre Africa.

| AtateaConditii a răspuns:

Sper sa te gasesc in curand...

| FurtunaDiesel a răspuns:

Eu nu am jumatate de Dragobete! Am un Dragobete intreg si o jumatate in viata! (Vezi Alexandru Graur nu Antena 3)!

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

"Stiu ca mereu esti cu mine, la bine si la greu. Mereu ai fost cu mine, oricand am avut nevoie...multumesc din inima, caci inima e la mine, doar esti jumatatea dreapta din corp. Tu n-ai inima." - Semnat, jumatatea stanga.

| ElenaSA a răspuns:

L-as invita intr-un loc si acolo i-as face o surpriza.Iar in scrisoare i-as scrie ce-mi place la el, sentimentele placute pe care mi le-a trezit in diverse situatii.

| DenisIonut01 a răspuns:

O felicitare muzicala care cand o deschizi sa cante melodia ei preferata happy si un buchet de flori intre ele gasind 2 bilete la restaurat happy

| dragosbogdan001 a răspuns:

M-as face ca uit laughing laughing happy rolling on the floor