Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Ce mesaj i-ai trimite cu un porumbel calator jumatatii tale in dimineata de Dragobete?

107 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Iubire te iubesc, dar te costă să știi, atât cât te lasă inima.

| valentingb a răspuns:

Te iubesc!

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

"Unde ai disparut? Te caut de cateva zile. Porumbelul a obosit, da-i ceva de mancare!"

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Multumesc pentru fiecare clipa petrecuta impreuna.

| ElenaSA a răspuns:

Ca urmeaza sa avem o zi fericita impreuna.Sa sa grabeasca sa ne intalnim.

| andrei1237 a răspuns:

In fiecare dimineata cand iti trimit un mesaj de buna dimineata, iti mai trimit si un mesaj silentios in care iti spun ca m-am gandit la tine din momentul in care m-am trezit. Buna dimineata iubirea mea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua!
As trimite urmatorul mesaj:
Regret ca esti departe
Si nu te pot vedea,
Dar te am mereu aproape
In inima mea!
TE IUBESC!
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mesaju,, Iti trimit prin acest porumbel al, simbol al pacii si al dragostei, iubirea si gândurile mele! Te iubesc frumoasa mea! ''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cafeaua este gata. Te astept in papusoi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mancam ceva azi, sau iar iti faci de cap la coafor!?
http://danielapetrache.ro/index.php/porumbei-umpluti-cu-mere-si-mure/

| Shammal a răspuns:

Esti o fiinta divina, ce imi incanta simturile in fiecare dimineata

| sweetys a răspuns:

Te iubesc :*

| gingergirl1 a răspuns:

Neataaa! laughing

| BlackEyedGirl a răspuns:

Chiar daca esti departe, sentimentele mele pentru tine devin mai puternice pe zi ce trece. Te iubesc mult si de-abia astept sa te vad, sa te sarut, sa te strang in brate.

| thewomaninwhite a răspuns:

"P.S.:I love you!"

| 女明DongRi a răspuns:

"Iubi, nu uita sa iei paine cand te intorci acasa :**"

| Andeuta a răspuns:

Vreu sa te intorci odata cu acest porumbel inapoi la mine, imi e dor de tine asa ca nu ma face sa astept laughing:*

| Awesom a răspuns:

"Sharingan is red,
Rasengan is blue,
If you don't love me,
I'll chidori you."

| IAmTheLegendary a răspuns:

Dimineata,cand ma scol, soarele iese din nou, iar seara cand ma culc, dorul de tine ma apuca.
Si vreau sa te ating usor pe umar,
Sa iti zic TE IUBESC happy

| KirigayaKirito a răspuns:

''Buna! N-am avut credit sa-ti trimit un mesaj asa ca ti-am trimis un porumbel.'' -_-

| Maioru a răspuns:

Iti amintesti cand ne-am cunoscut acum 40 ani?

| DoriKat a răspuns:

Fericirea inseamna sa te stiu fericit!

| BloodyLips a răspuns:

Adorm cu tine in gand, ma trezesc cu tine in gand..merg pe strada si ma surprind gandindu-ma la tinelove struck am tinut sa-ti trimit acest mesaj pentru ca sa stii cat de mult tin la tine, si astept sa-ti revad din nou lumina cerului din ochii tai albastri.Te iubesc bebe meuuu! love struck love struck love struck :*****

| վፀiፀፀ a răspuns:

'' Oricat de departe esti, vei fii mereu in inima mea. Te iubesc! ''

| cookie01 a răspuns:

Nu mi-ar ajunge toti porumbeii din lumea acesta ca sa iti arata cat de mult Te Iubesc!

| xVictor a răspuns:

Buna dimineata scumpa mea mica si rara. sper ca ai dormit bine si sa nu te sperii cand o s vezi acest inel de logodna din aur de 24 cu un rubin pe el :X te iubesc si sa ai o zi super pufoasa. o sa ai o surpriza si mai si cand o sa ajungi acasa

| ForYouBaby a răspuns:

Dragostea consta in dorinta de a da ceea ce este al tau altuia si de a simti fericirea acestuia ca si cum ar fi a ta... Tie vreau sa iti ofer totul, de Dragobete, pentru ca te iubesc! O zi frumoasa iubitule love struck!

| theodorafemme2001 a răspuns:

Te iubesc.

| ღBelieveInHopeღ a răspuns:

Pai as spune:,, Chiar daca suntem departe, dragostea ne leaga. Fi fericit dragul meu de ziua indragostitilor"

| ℓανιηια a răspuns:

Dintr-o mie de cuvinte, numai patru le tin minte, Si-o sa ti le spun mereu, Te iubesc iubitul meu!