Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Cu ce podoabe ti-ai incanta mandrul/mandra de Dragobete?

69 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Cu o salbă din strasuri și mărgele.

| onasis1961 a răspuns:

O salba din icosari de aur, mo!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cu smerenie

| valentingb a răspuns:

Câțiva dinți de aur i-aș pune, să acopăr golurile sad

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Cum adica sa-l incant? Sa-i fac un cadou sau sa le port eu?
Hmm...le-as purta si categoric l-as incantahee hee
Un lantisor si o pereche de cercei, sunt suficiente.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu fac cadouri de dragobete, decat florile ei preferate si o zi placuta.

| ElenaSA a răspuns:

Un ac de cravata. De cate ori se va uita in oglinda va vedea cadoul de la mine si ma va purta in minte.

| andrei1237 a răspuns:

Cu cele mai frumoase bratari confectionate chiar de mine in atelierul meu lucrand zi si noapte, pentru ca ea sa fie cea mai frumoasa din lume.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu o felie de pateu peste fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Podoabe sexuale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar fi ceva serios i-as da un film de radiologie dupa toracele meu in care se vede inima mea!
Sau as face un gest care sa o impresioneze, nu neaparat sa-i dau ceva ca pe urma se invata prost si asteapta numa sa primeasca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna seara!
As alege un pandantiv din argint gravat cu declaratii de iubire, un inel placat cu aur pe care scrie simplu "Love" sau un medalion care se deschide si poate pastra in interior o fotografie cu noi doi.
O seara frumoasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu un tricou TPU!=(

| sweetys a răspuns:

Cu o usa noua fiindca actuala s-a demodat big grin

| MiruD a răspuns:

Cu o verigheta.

| BlackEyedGirl a răspuns:

I-as da ori o rama in care as pune cea mai frumoasa poza cu noi, ori un set de pandantive, unul cu o inima, pe care l-as lua eu si celalalt cu o cheie care se potriveste perfect la inima mea, pe care i l-as da lui.

| thewomaninwhite a răspuns:

Cu urmatoarele podoabe: o bratara cu franturi de cristal din inima mea, cu fire de aur impletite cu intelegere, dragoste si prosperitate si in cele din urma o tava de aur cu inima mea.

| Andeuta a răspuns:

Un tricou la fel ca al meu...cu un imprimeu dragut special pentru cupluri.winking

| cookie01 a răspuns:

Cu un ceas si o bratara handmade.

| ForYouBaby a răspuns:

Cu un ceas love struck cred ca este cel mai potrivit love struck iar peste cativa ani o sa avem ca podoabe verighetele love struck

| BountyWG a răspuns:

Salut TPU! Eu sunt primul care raspunde la intrebare laughing)))))))

| StewartCassie a răspuns:

Da' cine spune ca eu trebuie sa-i dau ceva? laughing Pe el ce-l retine? :p

| Funions a răspuns:

Cu un ceas nou, perfect pentru a nu intarzia la intalniri big grin

| lullaby23 a răspuns:

L-as impodobi cu un lantisor cu pantantiv facut din inima mea.

| MariaBeatrice a răspuns:

Un ceas. Pentru un bărbat, acesta ar fi cadoul ideal.

| Crocodilul01 a răspuns:

Un colier din spaghete!

| ijuuuuuuu a răspuns:

Cu un colier care mă avantajează în plus să se asorteze și cu ținuta.

| Dariaaaaafaranume a răspuns:

Cu niste bijuterii foarte stralucitoare :-D

| TheLovelyGhost a răspuns:

Cu un tricou cu motive traditionale

| extremeA07 a răspuns:

Mi-as incanta mandra cu o podoaba capilara noua, caci stiu ca ii placehee hee