Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Cum ai serbat Dragobetele pana acum?

89 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Frumos și din suflet, cred, dar fără rădăcini prea adânci.Muzică,poze,distracție,ce rămân doar pete de culoare și își modifică granițele an de an.

caramela
| caramela a răspuns:

De 26 de ani, sarbatorim dragostea mereu si nu numai de Dragobete..asa este frumos.

| Emilian65 a răspuns:

In familie, alaturi de sotie si copii. A fost minunat.

| stlucian a răspuns:

Simplu.O iesire undeva in afara orasului.

| valentingb a răspuns:

Singur și trist.
Ba, odată am cumpărat și cadou și tot ne-am despărțit în ziua aia.

| PedoBarbie a răspuns:

Nu am sărbătorit.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Eh, pana acum...
Fosta-i lele cat ai fosthee hee
A venit criza!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Trandafiri si cate un mic cadou...

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Flori,plimbare,cina romantica.

| ElenaSA a răspuns:

Ne-am facut unul altuia surprize si am mancat prajituri-fiecare prajitura mancata jumatete de mine si jumatate de el.

| SamSon a răspuns:

Am stat in casa, am mancat, am dormit, si i-ar am mancat si am dormit. Nimic special. Nu toti au norocul de a avea un iubit/o iubita. Numai bine!

| andrei1237 a răspuns:

Am petrecut cu iubita mea...am scos-o la o cina romantica si ne-am luat bilete in frumosul oras al iubirii Paris!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel ca şi-n ceilalţi ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna seara!
M-a invitat in oras, m-a dus sa maninc tot ce a vrut pipota mea si fiindca ma iubeste maxim m-a cadorisit cu un parfum minunat, Lady Vengeance, o perie rotativa si un uscator pentru par cu o culoare superba, ceva intre roz si lila. In rest m-am alergat cu blanosu nebun, ne-am certat fiindca nu a inteles nici dupa doi ani ca biata canapea nu are nicio vina deci e cazul sa nu o mai gheruie, ufa! In final a ales sa ma zgirie pe mine, na, in semn de mare dragoste ca doar el e iubitul vietii mele si la asa dragoste cu nabadai semnele sunt imperios necesare! laughing
Am avut parte si de traditionalii trandafiri rosii, bine, grena mai curind, parfumul miroase a trandafir, trandafirul acela grena cu petale ca de catifea.
Noaptea tirziu, dupa o lunga noapte de amor, ghiftuita de prajituri si ciocolata, am adormit.
O seara frumoasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ghici.

| Shammal a răspuns:

N-am serbat

| sweetys a răspuns:

Pana anul asta singura sad

| MiruD a răspuns:

Ziua prin munca, si noapte prin multa dragoste.

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Scotch, Bourbon, Tennessee, Wild Turkey

| BubuLina999 a răspuns:

Nu am avut partener...dar timpul le schimba pe toate!

| BlackEyedGirl a răspuns:

Pana acum am fost singura de fiecare Dragobete sad

| thewomaninwhite a răspuns:

L-am serbat alaturi de scumpul meu motanel, Felix in fata calculatorului.

| Andeuta a răspuns:

Nu am mai serbat, de obicei in perioada asta eram siguralaughing. Dar asta a fost primul an si mi s-a parut foarte frumos, am avut si liceu dar timpul petrecut cu el a fost grozav.

| Awesom a răspuns:

Am baut.

| Maioru a răspuns:

Cu sotia

| DoriKat a răspuns:

Cu iesit in oras la o prajitura sau film.

| Ƨirenia a răspuns:

Nu cred în astă sărbătoare

| cookie01 a răspuns:

Intr-un mod diferit in fiecare an, cu idei originale si multa iubire.

| LoveTenis a răspuns:

Mancand ciocolata cu prietenele mele laughing

| dryft3r a răspuns:

Am chefuit alaturi de toti prietenii mei. tongue