| NOOOONAME a întrebat:

1.Atunci cand va indragostiti de o persoana voi va imaginati cum ca ati face sex cu ea? Eu nu pot si nu din cauza ca nu ma atrage, e un sentiment ciudat iar daca nu sunt indragostit ma pot gandi intr-un mod pervers la oricare actrita porno/fata normala fara sa-mi pese, fara sa am acel sentiment de blocaj.
2. De cate ori v-ati indragostit intr-un an? xD

5 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

1. Da... da de unde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt două cazuri la mine:
1. Dacă mă atrage un sexual, atunci da, imi imaginez fantezii erotice cu el.
2. Dacă mă atrage emoțional, sentimental și intelectual, atunci nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah! Am uitat să răspun și la punctul 2.
O singură dată, acum 4 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar n-am ce-i cu indragostitu dar am vazut intrebarea deci am de scris ceva. O singura data in viata am fost atrasa de un baiat in sensu acela, si aveam vreo 11 ani, era desigur o "celebritate" si apoi cand a aparut "partenera" incepusem sa am tot felul de ganduri de cum "le voi distruge viata". Sunt genu de om care nu ma uit oriunde, ce "ajunge la mine e sfant pentru mine". A2a oara era un coleg care a facut o faza, au fost mai multe motive sa gandesc asa. Cu trecerea anilor, nu am mai simtit asa ceva niciodata, doar unele "chefuri" si indrazneam ganduri cu ceva (persoane din alea de nimic) care ii stiam ( imi permiteam ca nu se luau de mine ).
Nu pot sa zic acum ca ar fi fost vreodata un baiat real in viata mea sa "imi placa", indragostita e un cuvant prea mare.
Ceea ce mi se intampla e ca si cum dzeu m-a facut ocazie pentru profitori traind in pedeapsa. thinking N-am avut niciodata o interactiune cu un baiat real, au trecut anii.
Eu am blocaje la straini, nu pot gandi asa. Si cand face o faza urata mi se scarbeste. Dar vorbesc eu, cei din juru meu de obicei se comporta urat.

| Maiaqwas a răspuns:

Asa a patit si iubitul meu cand ne-am cuplat. Avea 19 ani. Acum suntem de 6 ani impreuna laughing. Eu zic ca e un semn bun.