| Nope79 a întrebat:

1.Care e maximul indurarii pentru cineva anume?
Adica pana unde ai merge pentru acea persoana?

2.Cate sanse i-ati da unui tip?

3.Voi ati facut primul pas, daca nu, asteptati sa faca cealalta persoana primul pas, chiar daca stiti ca va placeti?

Funda la cele mai bune raspunsuri

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca prea departe, dacă as ajunge sa țin la persoana respectiva.
Orice om are o singura șansa.
Da.Nu am ce sa astept

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

1. Nimic prea extrem. Nu as renunță la lucrurire care îmi plac sau persoane cu care vorbesc doar fiindcă el nu e de acord.
2. Maxim 2. Dacă a înșelat, he'll be gone.
3. Da, am făcut. Dacă nu s-a decis el înainte mea.

| Goete a răspuns:

De ce sa induri cand o relatie sanatoasa se baseaza pe implinire si fericire? Daca pornesti cu aceasta gandire nu poti obtine fericirea

| Subsemnatul123 a răspuns:

Depinde. In general n-as merge nicaieri pentru nimeni pentru ca oamenii sunt de rahat. Daca este vorba de familie, atunci situatia se schimba.