| Dimineata a întrebat:

1-Care sunt dezavantajele albiri dintilor la dentist? Enumerati-le:... 2-Albire e pentru o durata de timp, sau pentru totdeauna? 3-Sunt mai multe metode de a-ti albi dinti la dentist? 4-Am auzit ca dupa sunt mai sensibili, de ce?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pai cel mai important avantaj al albirii la dentist este ca stie sa o faca fara sa-ti nenoroceasca gura pe toata viata. E de ajuns! Albirea dureaza o viata daca te speli dupa fiecare masa si numai cu niste apa de gura daca nu esti acasa. Prin albire se subtiaza smaltul. O albire doua, acolo, nu strica mult.

1 răspuns:
| Dimineata explică:

Salontanul: Avantajele le stiu, vroiam sa stiu dezavantajele.