| Mihai1000 a întrebat:

1big grine cate ori poate sa aiba baiatul orgasm în timpul sexului oral?
2:Si baieti se simt bine în timpul sexului sau doar cand au ejacuarea? dau funda!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

1.) De cate ori poate sa aiba baiatul orgasm în timpul sexului oral?
-- Teoretic o singura data, in momentul in care ejaculeaza.
2.) Si baieti se simt bine în timpul sexului sau doar cand au ejacuarea?
Raspuns corect : bineinteles ca simt atat placere cat si senzatia de satisfactie deplina pe toata durata actului sexual. Si placerea si satisfactia sexului dispar imediat dupa ce are loc ejacularea.

| Mihai1000 explică (pentru corbulalbrosu):

Mersi mult frate! ai funda!

1 răspuns: