| dream36 a întrebat:

1. De ce nu intra penisul cand e in pozitia capra?
2. Se pot folosi laxative inainte de sex anal?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

1.) Probabil NU ai/ati folosit o cantitate suficient de mare de unguent, lubrifiant. 2. ) Fiindca muschii sfincterului anal Nu au fost masati sufficient de mult incat sa devina relaxati. 3.) ai penisul mult prea gros. 4. ) NU ai apasat tu suficient de tare. laughing Reia totul de la inceput si... spor la munca. big grin

| dream36 explică (pentru corbulalbrosu):

Am sa repet laughing multumesc mult pentru sfaturi, am sa folosesc data viitoare un lubrifiant. Da, probabil nu am apasat eu suficient de tare, dar se va rezolva happy

12 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

1. nu știu, la mine intră;
2. e ultimul lucru pe care l-ai vrea...

| dream36 explică (pentru mihai69):

Ai incercat, de spui ca e ultimul lucru pe care l-as vrea?

| anonim_4396 a răspuns (pentru dream36):

Ai o fantezie cu...de vrei laxativ sau ce?

| mihai69 a răspuns (pentru dream36):

Nu, că nu-s nebun să provoc diaree cuiva cu cine urmează să fac sex anal!

| dream36 explică (pentru mihai69):

Mă refeream pentru curățarea totală

| dream36 explică (pentru anonim_4396):

Pentru curățenie....nu fantezie

| anonim_4396 a răspuns (pentru dream36):

Se presupunea ca stii ce e ala un laxativ, stii, nu?

| mihai69 a răspuns (pentru dream36):

Și cum vrei să cureți provocând diaree?!? poate ne lămurești și pe noi...

| dream36 explică (pentru mihai69):

Ma gandeam ca daca provoci diarea aia pe moment, se curata, ca doar nu dureaza o vesnicie diarea

| mihai69 a răspuns (pentru dream36):

Problema e că de pornit, pornește ușor, dar se oprește mai greu.
Asta ar fi una la mână. A doua, e faptul că e de preferat ca materia din colon să fie cât mai solidă și compactă, nu moale și întinsă peste tot. Iar a treia (și cea mai importantă, de fapt) - pentru curățare și igienă în vederea practicării sexului anal cel mai indicat este să se spele colonul cu o clismă chiar înainte de activitate. Și folosirea de lubrifiant și a unui prezervativ.

| dream36 explică (pentru mihai69):

Prezervativul oricum il folosim pentru orice eventualitate, cu lubrifiant am sa incerc data viitoare