| Fantaspirit2k23 a întrebat:

1. Întrebare pentru fete și femei: care este mărimea penisului ideala pentru voi? Contează pentru voi mărimea?
Puteți fi sincere că oricum sunteți sub anonimat happy

57 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce intrebari stupide te plictisesti? De ce nu citesti o carte te obsedeaza marimea penisului? Si asa nu ai cu cine face sex ce mai conteaza marimea?

| Fantaspirit2k23 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Și dacă ți-aș spune că am citit 20 de cărți despre psihologie!? Era o curiozitate. Tot așa frustrat ai rămas tovarășe.hee hee

| Mayhem666 a răspuns:

Hai ca m-am distrat citind comentariile intre aia 2 care faceau roleplay, hahaha.

| Paracetamol0lol a răspuns:

Ranga e rangă și punct

| IreneeDiana a răspuns (pentru Paracetamol0lol):

happy mai groasa sau mai subțire?

| Paracetamol0lol a răspuns (pentru IreneeDiana):

Nici așa nici așa doar rangă

| Fantaspirit2k23 explică:

Tristă mai e platforma asta, întrebarea era adresată fetelor și mai mult răspund băieții. Mă așteptam oricum la asta laughing

| Fantaspirit2k23 explică:

Crede-mă că te cunosc foarte bine, sunt user vechi, și îți știu multe din răspunsuri, ai un mindset comunist și de mult apus, și ești virgin la 34 de ani sau câți ai laughing
Nu am nimic cu tine, dar încearcă să mergi mai departe când te deranjează o întrebare, daca te deranjează pe tine nu ii deranjează pe toți. Sper sa nu mai fii frustrat și să îți găsești o iubita sa fii și tu happy big grin

| DonEnnioSalieri a răspuns:

Desi e cu mult sub 20 fostele au fost destul de satisfacute, m-am convins ca poti satisface cu 30 cum faci cu cuc de 15.

| IreneeDiana a răspuns (pentru DonEnnioSalieri):

Vreau sa te încerc. big grin

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru IreneeDiana):

Daca ti place sa te strang de gat sa ramai cu vanatai n am nimic impotriva sa te maltradez psihic big grin

| IreneeDiana a răspuns (pentru DonEnnioSalieri):

Call me! love struck

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru IreneeDiana):

Cand o sa fiu curva te asigur ca pe tine am sa te caut prima

| IreneeDiana a răspuns (pentru DonEnnioSalieri):

Aștept cu nerăbdare acea zi! big grin

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru IreneeDiana):

A venit, e acum. )

| IreneeDiana a răspuns (pentru DonEnnioSalieri):

Foarte bine.
Aștept să mă cauți love struck

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru IreneeDiana):

Madame n am cum sa va gasesc sa-mi fie cu pardon sad sunati ma

| IreneeDiana a răspuns (pentru DonEnnioSalieri):

Te sun imediat…
Așteaptă big grin

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru IreneeDiana):

Astazi e ziua ta! am asteptat sa ma suni ptc eu nu am credit

| IreneeDiana a răspuns (pentru DonEnnioSalieri):

Lasa iubirea mea, băgăm aurul la amanet și îți încărcam cartela.
big grin hahaha

| Fantaspirit2k23 explică (pentru IreneeDiana):

Vorbiți in privat nu mai faceți atâta spam porumbeilorwinking

| IreneeDiana a răspuns (pentru Fantaspirit2k23):

Noua ne place in public! blushing

| Fantaspirit2k23 explică (pentru IreneeDiana):

Luati-va o camera, primesc o grămadă de notificări de la voi, vb la tel sau pe o platformă.

| IreneeDiana a răspuns (pentru Fantaspirit2k23):

Ne dai o camera pentru o noapte? blushing
Te luam in grupul nostru dacă vrei

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru IreneeDiana):

Afcors mai diar da’ cum facem cu al batran ca el are lant big grin?

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru IreneeDiana):

Prefer sa te fac un solo pe drum in vazul tuturor, stiu sa impart ca asa fac crestinii :’)

| IreneeDiana a răspuns (pentru DonEnnioSalieri):

Îl rezolvam și pe el.
Ai lăv iu.

| IreneeDiana a răspuns (pentru DonEnnioSalieri):

Sa nu te îndrăgostești

| alexandru2543 a răspuns (pentru IreneeDiana):

Te sun eu

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru IreneeDiana):

Ai lav u in botic sau te love ( esc ) :p

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru IreneeDiana):

sad mi ai dat o sub centura sunt topit dupa dinuste si ratuste

| IreneeDiana a răspuns (pentru DonEnnioSalieri):

In botic blushing

| Fantaspirit2k23 explică (pentru IreneeDiana):

Doamne ferește!

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru IreneeDiana):

:-) ai vrea u nebuno sa te sarut eu pe tine.

| IreneeDiana a răspuns (pentru DonEnnioSalieri):

laughingîncă nu știi cine sunt. Dacă înțelegi ce ziclaughing)

| IreneeDiana a răspuns (pentru Fantaspirit2k23):

Vrei și tu?laughing

| Fantaspirit2k23 explică (pentru IreneeDiana):

Ești troll. Te cam plictisești, ar trebui sa faci ceva util cu timpul tau nu sa îl irosești in acest mod infantil.

| IreneeDiana a răspuns (pentru Fantaspirit2k23):

:-) de obicei nu prea stau.Dar având in vedere ca am covid și sunt acasă nu am ce sa fac. Pierd timp

| Fantaspirit2k23 explică (pentru IreneeDiana):

Îți doresc multă sănătate și însănătoșire grabnică. Ai grija de tine! Bea ceai cu lămâie și parasinus, de alea poți lua parca 2 sau 3 într-o zi, mi-e mi-a salvat viața într-o singură zi. Câți ani daca nu te superi?

| IreneeDiana a răspuns (pentru Fantaspirit2k23):

Mulțumesc mult!
Sarut mâna.
Fac 20 luna viitoare pe 14.
?
Voi lua in considerare sfaturile tale.

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru IreneeDiana):

Imi vin in minte cateva pers, am o mica banuiala dar deocamdata nu pot stii sigur cine esti

| Fantaspirit2k23 explică (pentru IreneeDiana):

Mulți înainte. Caterinca ta m-a umplut de notificări. Puteți discuta in privat.

| IreneeDiana a răspuns (pentru Fantaspirit2k23):

winking Sincer, am făcut aceasta caterinca special pentru a induce in eroare oameni de tipul doamnei/domnului "Alhambra" laughing)
Îmi place sa văd neinteligentă oamenilor.

| IreneeDiana a răspuns (pentru alexandru2543):

Sa nu uiți sa ma suni!

| Allhambra a răspuns:

IreneeDiana si DonEnnioSalieri sunt conturi ale aceluiași utilizator.
Conturi noi deschise de câteva zile. Înscenează povești de agățat să se dea în bărci pe TPU.
Nu trebuie să fi prea inteligent să te prinzi ce face el pe-aici.laughing

| Fantaspirit2k23 explică (pentru Allhambra):

M-am gândit la asta de mult laughing e plina platforma asta de scelerați!

| IreneeDiana a răspuns (pentru Allhambra):

Cred ca ești destul de inteligenta pentru a mulge oile.Suntem persoane diferite.
O sa observi ca am dat sfaturi care sa ajute femeile.
Aici am făcut o caterinca, mi-am permis pentru ca aici a fost pusă o intrebare în caterinca.

| IreneeDiana a răspuns (pentru Fantaspirit2k23):

O fi plină aceasta platforma de "Scelerați" dar te asigur ca nu fac parte din aceștia laughing

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru Allhambra):

Scumpete, daca eu si cu ea iti demonstram ca suntem 2 persoane total diferite ce ne faci amandurora? )
exista coincidente, se poate observa din stilul pe care il avem de vorbite, ea e scurt si la obiect eu nu.
invidia e mare pe noi 2; p

| IreneeDiana a răspuns (pentru DonEnnioSalieri):

Lasă -i inteligenta in pace la femeie laughing

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru IreneeDiana):

I-a dat mintea crash si noi crush. activeaza-ti putin msj sa vb cv cu tine ca m-ai facut tare curios acum

| IreneeDiana a răspuns (pentru DonEnnioSalieri):

Oh.
Okay

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru IreneeDiana):

Nup, nu merge ca le ai setate sa primesti doar de la utilizatori seniori, eu sunt novice laughing

| IreneeDiana a răspuns (pentru DonEnnioSalieri):

laughingnici nu știam asta
Cred ca am schimbat

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru IreneeDiana):

))) nu pot sa jignesc site ul public, dar nu merge manca ti as

| IreneeDiana a răspuns (pentru DonEnnioSalieri):

Mai încearcă acum.am dat eu un "refresh "la setări….

| IreneeDiana a răspuns:

Nu,nu conteaza mărimea.
Trebuie sa știi ce sa faci cu ea și e îndeajuns.
Dar măsura ideală pentru mine e 18-19-20. happy