| mirel12314 a întrebat:

15 cm la 15 ani e mic? O sa mai creasca? Am avut o operatie de fimoza pe la 3-4 ani.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La ce te referi? La talpa piciorului?

| Violleta2022 a răspuns:

Ce importanta are, atata vreme cat il folosesti doar la facut pipi?!
Intoarce-te la 16 ani, cand se incheie cresterea lui, sa ne intrebi daca este nromal.
Nu uita sa masori corect penisul, cu linia PESTE cuc, nu dedesubt.

| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care baietii intra la timp in perioada de pubertate in acel caz dezvoltarea penisului se termina in jurul varstei de 16 ani. Varsta la care se termina dezvoltarea penisului va creste cu cativa ani in cazurile in care baietii intra in perioada pubertala tardiv si in aceste cazuri cresterea in lungime a penisului se poate prelungi pana dupa varsta de 18-19 ani. Marimea actuala a penisului tau este cat se poate de ''normala'' chiar si daca NU se va mai modifica deloc in urmatorii ani. Multa sanatate!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

E foarte bine.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este mic. Va mai creste.

| MariaEcaterina99Y a răspuns:

E ok 15 cm la 15 ani. O sa-ți mai crească, stai chill. ‘)) Mai ai timp.