| Stefanismyname a întrebat:

A avut cineva rinita cronica si cum ati scapat de ea?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca este cornica, inseamna ca nu mai scapi de ea, ca s-a cronicizat, adica este permanenta.

| Stefanismyname explică (pentru Violleta2022):

Acum ma simt mai bine dupa tratament...Numai iau tratament deloc si ma infund foarte rar in nas

| mihai69 a răspuns:

De ce, are vreo legătură cu sexul?!?

| cristimihailov a răspuns:

Nu se scapa. Cunosc pe cineva care foloseste srpay-uri cu apa de mare ca sa isi curete nasul.

| Stefanismyname explică (pentru cristimihailov):

Asa foloseam si eu...acum nu mai folosesc, sunt un pic mai bine

| vocea a răspuns:

Nu scapi de ea doar poti sa o menti in starea ei optima ca sa nu te deranjeze, poti merge la medic si el te va lamuri si mai bine ca noi.

| A02Sniper a răspuns:

Nu ai cum sa scapi de ea, doar sa atenuezi simptomele cu tratament.

| Stefanismyname explică (pentru A02Sniper):

Am incercat tot felul de tratamente costisitoare dar spune ca trebuie sa ma operez la 18 ani