| Hellobello a întrebat:

A existat vreun caz in care o fata a ramas insarcinata doar prin atingeri sau lucruri din astea minore, fara introducerea penisului in vagin? Ati auzit de vreun caz? Va rog sa raspundeti serios si cat mai multi. Multumesc

Răspuns Câştigător
16 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Intrebarea anului laughing
Tripleti a facut acea fata!
Documnteaza-te bine inainte sa vi cu penibilitati de genu.
Poti sa incepi prin a citi despre perioada de fertilitate!

| Hellobello explică (pentru ROB3RT89):

Am citit. Daca te uiti la raspunsurile de mai sus vei vedea ca exista posibilitatea, eu am intrebat daca au existat cazuri pentru ca citesc pe acest site tot felul de lucruri, ca poti ramane foarte usor insarcinata si am vrut aa vad daca au fost si cazuri de sarcini din lichid preejaculator. Gravide virgine mai pe scurt

| ROB3RT89 a răspuns (pentru Hellobello):

Scuza-ma,cand vi cu afirmatii de genu "ramas insarcinata doar prin atingeri" chiar e ceva penibil, doar nu ai 8-10 ani sa te sfideze logica!

| Hellobello explică (pentru ROB3RT89):

Am vazut multe intrebari pe aici -si am pus-o si eu- de genul " pot ramane insarcinata daca ne-am atins organele genitale fara ejaculare sau prin petting?" Si au fost foarte multe raspunsuri afirmative, asa ca am vrut da vad concret daca au existat cazuri pentru ca la cate posibitati exista pe site-ul asta, ajuge sa-ti fie frica si cu imbracamintea pe tine. Intra aici: Http://doareu.com/......dai-seama/

| ROB3RT89 a răspuns (pentru Hellobello):

Cu putina experienta si protejat nu exista riscuri!
Vrei sa-ti incepi viata sexuala si te documetezi la greu? big grin

| Hellobello explică (pentru ROB3RT89):

Da

| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul corect este; bineinteles ca DA, insa NUMAI/DOAR daca este intrunita conditia obligatorie ca in acel moment femeia sa fie intruna dintre cele 4-5 zile ale PERIOADEI FERTILE. In acel moment intre labii si zona vulvei exista MUCUS CERVICAL FERTIL care poate sa favorizeze si sa faciliteze pe baza procesul de chemotactism, patrunderea/intrarea in vagin a spermatozoizilor existenti in exterior. Insa o asemenea posibilitate este extreme de mica, dar nu si imposibila. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Există riscul ca o picătură de spermă să intre între labii. Și ghici ce se petrece dacă ea e în perioada fertilă!
E drept, probabilitatea nu e foarte mare, dar e departe de a fi nulă.
NU e nevoie de penetrare și ejaculare intravaginală pentru ca o femeie să rămână gravidă. Și nici himenul NU e mijloc anticoncepțional! (pentru cei / cele care cred că virginitatea le apără pe fete de sarcini accidentale).

| alina2k18 a răspuns:

DA!
Mary, mother of Jesus
laughing)

| GoldenZenith a răspuns:

Înainte de a pune întrebări de doi lei și de a face tot ceea ce implică provocare de plăcere, documentați vă! Nu rămâi însărcinată doar de la atingeri.

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Sex telepatic

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Bebeluș telepatic.

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Corect,o sa il botezam noi TPU ca banii de botez de unde

| HadesSs a răspuns:

Este imposibil sa ramai insarcinata prin atingeri, trebuie sa fi in perioada fertila iar el sa ejaculeze in vagin happy

| Bogdann1107 a răspuns:

Nu logic!
Doar cand ejacularea se face in interiorul vaginului!
Stai chill!

| Fcsb_Andrei_1999_YkUh a răspuns:

Bai frt poti sa ii bagi si toata mana in vagin ca tor nu are vreo treaba cu sarcina. Sarcina prinde existenta atunci cand ejaculezi in uter