| copildotat20 a întrebat:

A facut cineva sex oral la o femeie? Cum e? E placut la gust? E scarbos? Vreau sa incerc de curiozitate!

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Merge si spray de tintari?

| RoCkKiD a răspuns:

Nu e nici rau dar nici nu e tort de ciocolata, e ok.

Sfat:, daca se dovedeste ca nu e pe gustul tau da cu niste lubrifiant din ala de durex cu arome inainte, e posibil sa faci diabet ca treaba aia contine mai mult zahar decat lubrifiant dar in rest o sa fii ok si iti poti imagina ca e haribo.

| corbulalbrosu a răspuns:

Numai daca vei incerca in mod concret sa practici acest tip de act sexual numit cunilitie, doar atunci si numai in acel caz, tu insuti iti vei putea da seama in timpul ''experimentului'' cum te vei simti, atat tu cat si ea, daca si cat de satisfacut sau de scarbit te vei simti/vei fi si daca vei continua sau vei... abandona. big grin

| mihai69 a răspuns:

Da.
Marfă.
De obicei, da.
Nu.
Baftă!

| Sofer a răspuns:

O pui sa se spele înainte sa fie curata jos și apoi poți încerca să îi faci oral. De preferat ar fi ca amândoi sa fiți spălați și sa faci reciproc oralul. Tu ei și ea ție.

| Nemessys a răspuns:

Incearca si o sa vezi.

| brokxy a răspuns:

Are un gust si un miros care este foarte cum sa zic...addictive
Scarbos nu e in niciun caz.

| Eugen80 a răspuns:

In primul si-n primul rand daca nu a facut dus inainte si sa fie curata din toate punctlee de vedere, sa-si puna pofta-n cui. Nu te risca daca nu stii ce gasesti acolo, poate fi f periculos. Poti sa faci niste infectii in gura nasoale, poti sa iei boli cu transmitere, sa faci tot felul de porcarii la gura, buze si in gura.
E bine sa observi daca are "freza facuta", adica daca e rasa si se ocupa de "pasarica" sau e o taranca, nedusa in viata ei la un ginecolog, nu stie ce e aia ciuperca sau Ecoli...
In primul rand, daca esti la inceput, nu baga limba in interior, ci joaca-te doar cu clitorisul, adica la exterior. Daca vrei neaparat sa explorezi si interiorul, poti sa o faci cu un deget in timp ce o lucrezi la exterior cu limba.
Ca gust daca tot te mananca sa gusti savarina, unele sunt acrisoare, altele dulcege... in cele mai multe si placute cazuri.
Ca barbat nu ai nici un "castig" daca inghiti lichidele ei. Ca femeie poti avea "castig", pentru ca sperma contine multi nutrienti si totodata regleaza flora vaginala, deci oarecum ar fi in interesul lor sa termini in ele, dar... daca iau anticonceptionale, altfel nu.
Poti incerca incet, dar, repet, sa nu te grabesti, adica nu baga limba in interior direct si cel mai important, nu-i spune ei... ca sa nu o descurajezi. Daca iti place putin, mai incerci, daca nu, nu mai pui botul spre interior, ci numai la exterior.
Repet : daca nu esti sigur de "sursa" si de posesoarea savarinei, NU te risca! Daca miroase urat sau ciudat sau in orice fel, decat un miros de piele proaspata, umeda, mai bine te abtii.