| Marius925990 a întrebat:

A inceput sa ma deranjeze ca iubita mea nu a fost virgina.Chestia este ca nu o pot lasa :-(.Ne iubim foarte mult,ne intelegem, ne ajutam, imi este sufletul pereche ca sa zic asa.Nu despre asta e dragostea? Cum sa ii dau eu papucii cand suntem unul la inima celuilalt pentru faptul ca intre timp mi-am dat seama ca ma deranjeaza ca nu a fost doar a mea? Vreau sa stiu daca chiar am pierdut ceva placut strict din pct meu de vedere.Ce simti ca barbat, fizic, atunci cand dezvirginezi o fata? E mai stramta primele saptamani si dupa mai larga sau cum?(himenul nu ma intereseaza)Ca daca pentru noi e la fel mereu atunci trag concluzia ca nu era mare lucru.(chiar vreau sa scap de gandurile astea si sa ma bucur de viata cu ea)

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Mai baiete, fii CU MINTE si fii fericit si multumit ca alaturi pe cineva care te iubeste. Restul sunt doar niste ganduri "desarte" lipsite de orice logica si/sau ratiune. Sanatate!

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dar tu erai virgin?
Nu poti pretinde nimanui sa fie virgina, daca nici tu nu erai!
Ca nu mai traim cu capul in traista ca acum 100 de ani, cand femeia este sluga barbatului. \
In ziua de azi, femeile si barbatii au aceleasi drepturi!

| SG1995 a răspuns:

Dar care e faza dacă numai e virgină? Știi că virginele sunt pe cale de dispariție nu? laughing Mă rog, mă refer la virginele de peste 14-15 ani, sunt puține specimene de genu, iar dacă nu ești vreun pedofil ceva nu prea înțeleg pretenția. rolling on the floor

| Marius925990 explică (pentru SG1995):

Si ti se pare normal? ca mie nu...pana la 20 ani n-ar trebui sa stie nici o fata ce e ala penis.dar acum vad ca de la 14 gata deja se calaresc si isi strica momentele frumoase cu te miri cine... poate sunt eu invechit :-(

| SG1995 a răspuns (pentru Marius925990):

La 15, 16 ani nu mi se pare o vârstă exagerat de mică.

| OMFGConrad a răspuns (pentru Marius925990):

Tu vezi ce scrii, totuși? Dacă la 20 de ani nu știe ce e ăla penis și-l vede pentru prima dată dacă se sperie și fuge? rolling on the floor Bă, dă-o dracu de treaba. Unde e educația sexuală de care se tot vorbea...tu confuzi vârstele inocenței naive.

| Necunoscut112 a răspuns (pentru Marius925990):

Femeile au de la natura menstruatie de la 11-12 ani. De la acea varsta biologic o femeie poate da nastere.

| vocea a răspuns:

Daca ai un vis atunci dul pana la capat, daca vrei o virgina cauta o virgina, in viata trebuie sa obtii ceea ce doresti, daca te deranjeaza las-o fiindca iti va aparea toti barbatii din viata ei in cap si o sa mori repede de suparare.
Cauta o virgina cat esti tanar ca apoi cand o sa fii batran nu mai gasesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tre sa fii matur. Tu ai o problema legata de preconceptii. In cazul asta s ea ar trebui sa gandeasca ca si tine ca tu nu esti doar a lui daca nu esti virgin. Un om normal in ziua de azi nu caute ca fata sa foe virgin sau inbers la casatorie. Conteaza cat de fericiti sunt cat sunt impreuna atat. Daca e virgina garantezi ca tu sau ea nu o sa divortati? Tu esti cu 100 de ani iapoi cu gandirea. Nimeni nu apartine nimanui. Toti ne bucuram de prezenta celuilalt.