anonim_4396
| Anonim întreabă:

A incercat cineva titangel? L-am comandat deja, macar 2 cm daca imi da sunt multumit.

16 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

2 cm doar daca bagi si tubul in chiloti

| Impersonal a răspuns:

"Cringe" se defineste situatia: sa ajungi sa cumperi o petarda care garanteaza vise.

| InYourMind a răspuns:

Da fix 2cm o sa ai...
...in minus în portofelhee hee

Răspuns utilizator avertizat
| Frank51 a răspuns:

2cm pe lună, asta în 12 luni ar fi 24cm, se folosește maxim 2 ani, că peste 42cm deja ajunge la genunchi.

| Apokales a răspuns:

Iluzii! Am dat si banii degeaba. Glumesc.
Insa am un prieten care si l-a luat. S-a laudat cu achizitionarea lui, iar dupa cateva zile nu a mai zis nimic, pe semne ca nu a functionat ca altfel se lauda el.

| Apokales a răspuns:

Esti limitat?! Am scris un PRIETEN, asta inseamna ca ne spunem chesti, nu ne ferim prea mult. Data viitoare citeste cuvant cu cuvant si fa-le conexiunea intre ele. Iti ia mai mult timp, dar macar n-o sa te manifesti precum un babuin.

| KR0NSTADT a răspuns (pentru Apokales):

Nu poate procesa informațiile clare. Posibil să aibă sârmă ghimpată în loc de sinapse.

| KR0NSTADT a răspuns:

Nu trebuie să încerci, ca să realizezi că este țeapă curată. Asta ține de cultul informației, nu de "așa zice reclama".

| ReZiSTorr a răspuns:

Am folosit si eu si am obtinut 3 cm in 4 luni jumate, dar dupa nu mi s-a mai sculat o perioada.A fost prea solicitata

| BlackPixel a răspuns:

Banuiesc ca stii deja ca gelurile acelea sunt destul de toxice si, in plus, nici nu te prea ajuta...
Nu cred ca are rost sa cumperi unul...

| RGT a răspuns (pentru BlackPixel):

Mersi,vreau parerea cuiva care l-a incercat -_-

| BlackPixel a răspuns (pentru RGT):

Nu prea o sa gaseti...

| mitzok a răspuns:

Nu FOLOSII este leguma acum! nu o pot controla este mereu in stare nemultumita

| Suster_Raluca_1997 a răspuns:

Incearca sa te masturbezi cu fairy de vase, ajuta la crestere, iubitul meu a incercat si de atunci avem o viata sexuala superba