| VreauFete a întrebat:

A J U T O R. FUNDA! Peste 3 zile este ziua cea mare. Prietena mea va dormi la mine si vom face ( stici voi ce ). Eu virgin ea virgina. Problema este urmatoarea. Tre' sa dau tufisu jos. Prima oara l-am dat cu foarfeca. A 2 oara cu masina de tuns laughing)). Dar tot mai ramane.Eu vreau sa nu mai fie de loc. Cum au actorii de filme porno ( va rog sa nu ma credeti pervers). Eu nu mai au nici macar un fir de par pe coitze si pe pe penys. Am auzit ca este o crema, ma dau cu ea si pica parul din zona respectiva. Vreau sfaturi Va ROOOG

8 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Pe mine m-ar preocupa mai degraba daca ai prezervativ si sti cum se foloseste.Ai?

| DenisaAbdn a răspuns:

Trolisor, trolut dragut, incearca cu lampa de benzina, scapi si de par si de penibil.

| push2gl a răspuns:

Cu ce te deranjeaza ca o sa ai par, incearca la aragaz

| ContesaSiContele a răspuns:

Ori crema depilatoare ori aparat de ras de unica folosinta, e ca si cum te-ai barbierii numai ca e in alta parte si esti mai atentlaughing

P.S fa asta cu cateva ore inainte sa fi sigur ca esti ca aia din filme

| GandesteLogic2011 a răspuns:

Da. jos tufisul. Fa baie inainte, Tunde-te. taieti unghiile, parfumeazate cu doua ore inainte, date cu anti prespirant cu o ora inainte, FI Natural, nu fi agresiv, fa-o sa se simta in siguranta inainte de pat, in pat, si dupa pat,

| 111111111111111 a răspuns:

Incearca o crema depilatorie...o aplici astepti un pic sh dupa aceea o dai jos cu cv

| CristinaPaula a răspuns:

Pai poți sa iți cumperi o crema depilatoare ori din magazin ori din farmacie. Dar ai mare grija sa scrie ca e pentru zonele intime si sa respecti termenii de folosire.

| alexovidiu53 a răspuns:

Sal daca vrei sa tunzi tufisul ia o foarfeca ceva dar trebuie sa ai rabdare daca ai tufis mare