| DeeaDiDi123 a întrebat:

A luat cineva de aici anafrodiziace?
Cum a fost?

12 răspunsuri:
| Marius22222222222 a răspuns:

Anafrodiziace nu știu. eventual daca cineva a luat afrozidiace.

Răspuns utilizator avertizat
| Marius22222222222 a răspuns (pentru DeeaDiDi123):

Dc ar lua cineva așa ceva?

Răspuns utilizator avertizat
| doctorandus a răspuns (pentru DeeaDiDi123):

Pai daca n-au ce face toata ziua, ce sa faca si ei? Daca ar avea o ocupatie, ar fi altfel. Dar daca stau toata ziua inchisi in casa si nu fac nicio treaba, ce altceva sa faca?

| doctorandus a răspuns:

Baga Clomipramina si nu ti se mai scoala. https://www.healthline.com/......al-capsule

A, da, se da numai pe reteta.

| RoCkKiD a răspuns:

Exista medicamente de genu dar tind sa aiba efecte adverse nasoale deci nu se dau decat in cazul unor afectiuni diagnosticate si daca medicul decide ca benefciile depasesc riscurile.

Răspuns utilizator avertizat
| RoCkKiD a răspuns (pentru DeeaDiDi123):

Si ce ai rezolva?

| YorickRosto a răspuns:

Buna.
A luat prietena mea si functioneaza dar probabil nu vei avea nevoie de ele daca iti gasesti un partener sexual destul de bun pentru tine.
Succes si bafta la sex umed toata noaptea.

| celmaiveselciumpalac6996 a răspuns:

Buna! Da, am luat afrodiziace pe partea cealalta, fara reteta de la farmacia Richter. Foarte bune! Recomand!

| mistersigroaza a răspuns:

Daca și vinul roșu e afrodisiac la pachet cu ciocolata, atunci da, am luat

A fost super, am fost puțin mai horny și mai dezinhibat decât eram de obicei