| bibbee a întrebat:

A mai fost cineva la dentist pentru detratraj acum dupa pandemie? Daca da, cum a fost?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La fel ca înainte.

| ancaval a răspuns:

Din câte am auzit, nu se face detartraj în perioada pandemiei, DOAR urgențele (scos o măsea).
Din 15 mai, sau iunie, s-a dat drumul și cabinetelor stoma și se fac și plombe, lucrări, extracții, posibil și detartraj.
Sună la un cabinet, sau mergi personal. Eu zic că e mai lejer.

| whatisthis19 a răspuns:

Vezi ca ai gresit categoria