| RAY a întrebat:

A,Persoanele frumoase sunt mai iubite si iubesc mai putin decat cele urate?

b, persoanele urate sunt mai putin iubite dar iubesc mai puternic ca cele frumoase?

raspundeti sincer, serios

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Logic ca persoanele urate sunt mai putin iubite.
Nu e o regula sa iubesca mai puternic ca cele frumose.
Probabil vor veni acum 2-3 fete sa spuna ca mai conteaza si sufletul sau sa privesti dincolo de aparente laughing

| RAY explică (pentru ROB3RT89):

Am prieteni de sex masculin care mi au spus ca fetele urate iubesc mai mult ca alea frumoase

| ROB3RT89 a răspuns (pentru RAY):

Nu e o regula, daca ele iubesc mai mult, pe ele cine la iubeste?!

| RAY explică (pentru ROB3RT89):

Corect asa e, las ca gasesc si ele, eu unu am vazut multe fete urate cu baieti draguti invers foarte rar, asta pentru ca noi mai punem accent si pe carcater cand vrem ceva serios

| ROB3RT89 a răspuns (pentru RAY):

Caracterul e pe locul doi, cel putin, chiar daca vrei ceva serios!

| RAY explică (pentru ROB3RT89):

Asa e, dar vreau si eu sa ma mint un pic

54 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu e ca `iubesc mai mult` dar stiind ca sunt frumoase de multe ori stiu ca au si destule variante din care sa aleaga si astfel le e mai usor sa iasa dintr-o relatie. Oricum, asa ar trebui sa procedeze orice om care nu gaseste fericire si implinire in acea relatie, indiferent de cum arata.

| RAY explică (pentru Adry05):

Corect asa e, pacat ca nu ai raspuns mai repede aveai fundita

Răspuns utilizator avertizat
| Freya1 a răspuns:

Nu te poti lua niciodata dupa frumusetea unui om. Poate sa fie pe cat de urat pe atat de rau sau pe cat de frumos pe cat de bun sau sa fie urat si bun sau frummos si rau.
Am cunoscut oameni si oameni si felul cum iubesc nu se clasifica in functie de cat sunt de frumosi

| RAY explică (pentru Freya1):

Eu am intrebat altceva

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

"...iubesc mai putin decat cele urate? iubesc mai puternic ca cele frumoase?"
Am cunoscut oameni si oameni si felul cum iubesc nu se clasifica in functie de cat sunt de frumosi
", Persoanele frumoase sunt mai iubite"
Da persoanele considerate frumoase de mine sunt mai iubite de catre mine de catre alti nu stiu deoarece nu toti au gustutile mele.
"persoanele urate sunt mai putin iubite"
Nu de catre mine.Pot sa dezvolt sentimente pentru o persoana care de inceput nu ma atrage atat de tare fizic si sa incep sa il vad frumos dupa ce incep sa tin la el si sa ii vad si restul calitatilor si sa ajung sa il iubesc ca pe cel pe care il consider frumos.

| RAY explică (pentru Freya1):

Bravo naty, ai o milka din partea mea

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

O vaca sau ciocolata?laughing Imi urmaresti raspunsurile vadwinking

| RAY explică (pentru Freya1):

Tu stii vreo fata la care sa nu i placa ciocolata?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Mie nu-mi place ciocolata.happy

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Da eu nu iubesc ciocolata mananc rar.Nu tare mananc dulciuri in general doar in caz de forta majora cand imi scade glicemia tot din cauza ca nu consum dulce

| RAY explică (pentru Freya1):

Atunci ce preferi?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Esti prea dulce poate de asta

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Hmmm iti spun altadata tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Oh,ma copleşeşti, Ray!happy

| RAY explică (pentru Freya1):

Da-mi felicitare daca esti timida

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Mai sunt obsesia ta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Da,tu imi hrăneşti ego-ul rănit.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu vreau sa te ranesc niciodata pasarica

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nici sa nu incerci vreodata, dragule!happy

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Sunt in inimoara ta mereu

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

O da, in cea tatuata pe labia mare dreapta.happy

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ai fantezi cu mine a

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Mă nătărăule.M-am uitat şi eu la poza Gabrielei ăleia ca m-ai făcut curioasă cu ce i-ai spus.Şi şoc.E chiar frumuşică tipa, aşa, deci nu mai fi răutăcios laughing.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Se potrivesc si eu spun la fel

| SG1995 a răspuns:

Caracterul nu tine de aspectul fizic, desi da in genre acordam mai multa atentie persoanele cu fizic placut, iar dupa poate realizam ca au un caracter oribil.

| RAY explică (pentru SG1995):

Categoric nu au legatura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Nu e nicio logica in asta.De ce n-ai putea iubi mai intens daca esti frumos/frumoasa?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ce am scris eu ce ai inteles tu, personele frumoase sunt mai infidele decat cele mai putin frumoase, nu am scris ca ele nu pot simti, imagineazati ca fata sa primesti 1000 de mesaje pe ora din partea barbatilor o data tot vei da raspuns unui barbat sau ca barbat frumos, dar asa o fata draguta nu primeste asa multe desi are o sansa mai mica sa isi fie infidela

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

" personele frumoase sunt mai infidele" Serios? Si cate secunde ti/a luat acest "studiu", Ray?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Asa am auzit, nu am facut nici un studiu, nici nu am afirmat ceva, sunt intrebari nu afirmati, am scris ca posibilitatea /probabilitatea ca o fata frumosa sa insele e mai mare find mai cautata/curtate de catre baieti decat una draguta nu e asa? care crezi ca au mai multi parteneri nu persoanele frumoase?

| Victor453 a răspuns:

Nu este adevarat, se gasesc persoane frumoase care iubesc la fel de mult ca si cele urite sau mai tare, depinde de caracter, fiecare diferit de aceea e gresit de spus ca fetele frumoase iubesc mai putin!

| Arii2 a răspuns:

Nu îi adevărat happy nu trebuie sa fii frumos ca să iubești mai mult happy aspectul fizic conteaza doar la inceput dar dupa daca te atasezi de persoana nu mai contează deloc happyimportantă e înțelegerea si respectul și face mai mult decat trăsaturile feței happy asta e parerea mea.

| SpKH a răspuns:

Nu are legatura, jegurile sunt jeguri si baiețeii baieței

| Gabriella_Andreea_1998 a răspuns:

Fiecare e frumos in felul lui! Iubirea nu tine de frumusete din punctul meu de vedere. Ceea ce conteaza este sufletul nu aspectul fizic.kiss

| RAY explică (pentru Gabriella_Andreea_1998):

De asta iubi e mai frumos ca tine

| Gabriella_Andreea_1998 a răspuns (pentru RAY):

Ce amuzant esti tu!

| RAY explică (pentru Gabriella_Andreea_1998):

Eu chiar vb frumos va potriviti ca valoarea de atractie, dar nu ma lua cu vrajeli ca nu conteaza fizicul, ca doar nu ti scarba sal privesti