| Mosotti a întrebat:

A testat vreun baiat dispozitiv de stimulare a prostatei de la sex shop? Adica ala ca un penis mai subtire de ciuciuc. Eu am cumparat prima data si nu a mers, nu imi atingea prostata dupa intromisiune, m-a dat cu lubrifiant, tot, dar degeaba. L-am aruncat de draci pe geamul de la baie, noroc ca fereastra e intr-o curte interioara, ca altfel cadea la cineva in cap.

Am cumparat din alta parte alt model, la fel, nu atinge acolo, nu inteleg. Am si lubrifiant si tot, intra dar nu are efect.
Pentru cine nu stie despre ce este vorba, prostata e cam punctul G la barbat, daca o atingi ai un orgasm teribil fara sa te atingi, exista si prostituate care ofera acest serviciu de stimulare a prostatei, cu degetul in anus atinge aia.

Vreo idee de ce nu merge?! Sunt prost proiectate?

52 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu; problema ta e că nu știi să le mânuiești.

| Mosotti explică (pentru mihai69):

Si tu ai dreptate cumva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slabe sanse sa fie prost proiectate sau sa ai o desensibilizare in zona respectiva, e posibil sa nu stimulezi zona care iti da acea stimulare. Ai putea sa incerci cu degetul (nu e foarte adanc situata), intrand drept si lovindu-te de o flexura perineala, apoi incercand sa masezi si sa vezi daca "gadila". Daca asa e, atunci ai gasit zona.

| Mosotti explică (pentru anonim_4396):

Mda, si eu cred ca nu am atins-o, nu are de ce sa fie insensibila, ciudat, in mod normal trebuiau proiectate sa mearga la toti, ca in general anatomia e aceiasi. Nu stiu daca degetul e destul de lung sa atinga, ca scula aia era mai lunga si nu ajungea oricat o mai miscam eu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mosotti):

Eu ti-am spus ce parere am eu, daca vrei, mai departe, e un internet plin, sunt sigur, de tutoriale si/sau filmulete capabile sa iti explice ce si cum sa faci. Ia-o de la 0, cu mintea deschisa si sunt sigur ca va fi bine la urma urmei.

| Mosotti explică (pentru anonim_4396):

M-am mai uitat, sincer nu am incercat cu degetul, de ce sa mint, dar daca am miscat ala cand era inauntru, banui ca ar fi trebui sa mearga, dar poate ai dreptate cu degetul miscare e mai flexibila.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum aflu și eu că spitalele de psihiatrie dau bolnavilor acces la internet...

| Mosotti explică (pentru anonim_4396):

De unde si pana unde e boala psihica sa folosesti jucarii sexuale? Multi folosesc, si profesori, doctori, presedinti, politicieni, vedete, adolescenti, doar ca unii nu zic.
Si asta o sa vezi analizand vanzarile magazinelor, au vanzari de rup.

Dar tu... daca ai mintea cu 101 ani in urma, ce sa-i faci.
Deci reeducare si aducerea mintii in parametrii corespunzatori conform societatii actuale iti recomand.

Si asa ca idee, doar in puscarie si in arestul sectiilor de politie nu ai voie cu tel si internet.

Răspuns utilizator avertizat
| Sixty28 a răspuns:

????

| jokers13 a răspuns:

Rareori mai intru pe TPU si cand vad asemenea intrebari imi dau seama de ce. Ba, tu chiar ai pretentia sa te consideri barbat? Nu de alta, dar singura chestie prost proiectata e mintea ta inlocuita demult de o prostata de parca zici ca esti desprins din filmele cu Adam Sandler.

| Mosotti explică (pentru jokers13):

Dar, ma consider barbat, ce are? Eu zic sa te documentezi putin despre asta pe google, da asa "prostate stimulation orgasm", si vezi ce-ti da, citeste pe acolo. Eu sincer nu am simtit asta, dar dupa cum se spune, e super, si de ce sa nu vad si eu cum este? Destule dame de consumatie ofera acest serviciu, asa ca nu vad ceva anormal, sunt un om deschis la minte, destul de sincer si nu imi este rusine de sexualitatea mea, asta este. Si astea le-am zis si la prietenii mei cand a fost contextul, nu am nici o treaba, asa cum si ei imi zic mie, a mai luat un prieten si nici lui nu i-a mers, am comandat impreuna unul pentru fiecare. Era si el curios sa vada cum este.

Deci din moment ce se gasesc in sex shops inseamna ca nu eu le-am inventat, nu doar eu am avut ideea asta, deci nu e problema de minte, e o fantezie sexuala si aia este, repet, nu stiu de ce doar la romani li se par aiurea tot felul de chestii din astea.

Răspuns utilizator avertizat