| November25 a întrebat:

A-ti incepe viata sexuala inseamna neaparat a face sex efectiv sau se refera si la sexul oral/masturbarea comuna?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Viata sexuala debuteaza cu intretinerea sexului de dezvirginare. Din acest motiv se considera ca masturbarea, activitatea de petting si/sau jocurile erotice de orice natura nu reprezinta o activitate sexuala in adevarata acceptiune a cuvantului sau notiunii denumite sex. Multa sanatate!

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Inseamna a face sex normal cu o persoana de sex opus tie.

| bobo05031993 a răspuns:

Viata sexuala o incepi atunci cand ai primul contact sexual.