| JusTPauL a întrebat:

A venit prietena la mine pentru câteva zile și am cam exagerat cu sex-ul în prima zi iar acum zice ca o doare putin în zona abdomenului, cred ca uterul sau ce vine pe acolo.
De la ce poate fi?
De la prea mult sex sau prea tare? Ar mai fi o varianta sa aibă ea ceva. Pentru ca a mai avut odată problema asta. O săptămână a ținut-o dureria.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Se poate aprecia ca cel mai probabil, durerea amintita poate fi o urmare a ''febrei musculare'' care s-a instalat atat in muschii vaginului cat si in restul muschilor existenti in regiunea pelvina, in urma efortului prelungit la care au fost supusi in timpul acelor acte sexuale multiple si prelungite. Un pic de pauza si totul va reveni la normal. Sanatate!

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

De la sexul dur pe care il faci tu cu ea.

| JusTPauL explică (pentru Emilian65):

Se pare ca încă o partida de sex a rezolvat problema.

| ywar a răspuns:

Ati stat numai in pat? Voi nu aveti alta preocupare?

| Jay1 a răspuns:

Insa ce e prea mult, sau prea salbatic, risca sa aiba efecte nu tocmai placute ori faceți pauză de o zi-două, ori folosiți lubrifiant.