| HBK a întrebat:

Abordatul pe strada, ce parere aveti in legatura cu aceasta actiune?

3 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Salut! O parere buna. si un moment la care "prada" nu se asteapta! Insa ar fi bine sa ii aduci zambetul pe buze ca "abordarea" sa fie bine primita! Ca "nesimtzit" si eu o practic!

| Georgeeeeeeeee a răspuns:

Mi se pare ok. Am impresia ca am pierdut multe tipe pe care n-am avut suficient curaj sa le abordez, si am castigat cateva tocmai prin asta. Pana la urma timpul trece si nu avem nimic de pierdut, so try it. Si sa nu fi dezamagit daca deseori te vei lovi de 'zidul' pe care ea il pune in faţă, poti sa-l escaladezi sau poti sa incerci cu alta tipa. Personal n-as face din asta un obicei, dar concluzionand e ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ok si nu prea, unii sunt receptivi altii nu.
Sau mai bine as zice : unii sunt receptivi ALTELE nu.
Fetele nu sunt " topite " dupa genu asta de abordare, poate intr-o institutie publica ar fi mai ok.
Dar am experimentat si eu o data chestia asta, cum naiba? Pai energizantu ala trebuia sa isi faca la un moment dat efectul laughing.
Si am observat ca baietii care par cuminti si timizi chiar se refugiaza in ganduri iar cei din categoria opusa se baga cu tine in discutii si etc. A fost funny laughing, da nu mai imi trebuie laughing.

Ah da, si mi se pare jenant sa se apuce unu sa strige dupa mine sau sa ma pasaie ( ca altfel nu pot sa ii zic ). Dar ma rog mai sunt si exceptii, cand tipu isi face curaj sa iti zica buna si sa iti mai ceara si numarul de telefon, sau pe aproape gen : " Imi dai telefonul tau? ".

Depinde foarte mult de la persoana la persoana parerea mea despre aceasta actiune. Uneori funny alteori enervant.