| yssabela a întrebat:

Aceasta este o intrebare pentru baieti... ce va place ( sau ce va atrage) la o fata prima data cand o vedetzi? funda!

Răspuns Câştigător
| Narfundo a răspuns:

Bai mie imi place orice fata. atata timp cat imi demonstreaza prin privire ca si ei ii place de mine.Trebuie sa fie normala obligatoriu.Adica nu cer sani gigantici si fund iesit din comun sau corp super atletic. O fata la 1, 77 1, 80 cu un corp normal si o fata zambareata e numai bunatongue.Asa ca dati-o drc de treaba cu toata inteligenta voastra si sanii si rolling on the floor.Apropo.cum de isi da fetele cu parerea despre fete? Suna cam lasby

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Inteligenta care o are in cap daca e o fata inteligenta apreciez educatia primita dar daca e o fraiera trec peste subiect

| simiiii a răspuns:

Heii! Cu toate ca nu sunt baiat iti spun eu sincer, scur si la obiect ce vad ei prima data la o fata : Sani si Fundul.

| simiiii a răspuns:

Bineinteles nu toti.batting eyelashes majoritatea laughing

| Narfundo a răspuns:

Privirea si fizicul. Apoi poate hainele.

| haiZI a răspuns:

Frumusetea fizica ca doar asta se vede, ce altceva.Constitutia atletica, aspect sanatos, parul lung, cum paseste, privirea, buzele, fundul, mainile, picioarele, abdomenul, cam tot dar sa fie buna rolling on the floor pa

| pwp a răspuns:

Cum au spus si cele 2 fete dinaintea mea:fundul si sanii!

bye-bye

| PinkTerror a răspuns:

Cred ca sunt unu din putinii tampiti care sunt destul de superficial sa ma uit la o trasatura fizica dar destul de romantic incat aceea trasatura sa fie ochii...big grinlaughing
nimic nu e mai frumos pentru mine ca o privire:X:X:X

| newperson4him a răspuns:

Stiu ca e pentru baieti intrebarea... da intr-o excursie cand eram toti adunati a lansat o fata intrebarea asta baietilor, iar raspunsurile erau f funny. Unul stiu ca zicea ca se uita la obraji, altul la nas.altul la fund prima data.rolling on the floor. Vremuri faine oh go on Stiu ca acum toti o dau cu inteligenta, ca la asta se uita, da prima data cand vezi pe cineva, sigur te uiti la ceva, n`ai de unde sti cata inteligenta are in cap. In fine.oh go on

| Marrriaaa a răspuns:

Nu sunt baiat, dar iti pot spune!laughing
Fundul si sanii! laughing
Si fata, de obicei buzele si ochii. happy

| Fan7a a răspuns:

Firea! Daca este mai salbatica... dar daca este mai "cuminte" sa spun asa ar merge... Depinde ce ii place baiatului acela sa faca. Daca asculta muzica Hip Hop si e ca si cum ar fi in versuri (injuraturi, imbracat larg, smecher.) le plac salbaticele. Cautati chestii in comun cu el

| yssabela explică:

Mss mai astept pareri love struck

| reky a răspuns:

Probabil dupa felul in care merge la fund la buze si la expresia fetei

| NewDoctor a răspuns:

Trebuie sa fie si desteapta.Am intalnit fete care nu stiu cine este Steve Jobs.Total aiurea. Dureros de proaste. Scuze fetelor. P.S. Fondatorul Apple.Nu stiti ce este Apple? De Iphone, Ipad a-ti auzit? Bingo