| ruxy333 a întrebat:

Aceasta întrebare este pentru persoanele care au paginii pe facebook. Eu am o pagină cu 971 de like-uri şi vreau să îmi fac ca celelalte paginii cu "WELCOME" cum au anumite paginii şi nu ştiu cum. Mai se poate face ceva dacă am atâtea like-uri? Dacă da cum fac? Fundiţăă normal :*. Mulţumesc happy Scuze pentru categorie dar, na cea mai vizitata. si vreau si eu raspuns rapid:*.

Răspuns Câştigător
| alinutzaap a răspuns:

Https://apps.facebook.com/woswelcome/?ref=ts uita intra aici si de acolo te descurci tu:* succes happy funda?

1 răspuns:
| MegaAaNnYy a răspuns:

Pai draga mea akl seteaza pagina ca facebook...si cauta ca si aplikatie...akl unde cauti pers, "Welcom" si ar trebui sa gasestiwinking