| Mihai453 a întrebat:

Aceeasi intrebare ca si ceea de data trecuta..cum nu m-ati lamurit am decis sa repet intrebarea
Daca faci sex oral unei fete mai esti virgin?

Răspuns Câştigător
| bogdan72 a răspuns:

Hai ca vad ca tot nu te-ai lamurit.
Dupa definitia din dictionar (deci teoretic), nu mai esti pentru ca virginul este persoana care nu a intretinut relatii sexuale de niciun fel cu alta persoana.
Practic esti. La baieti e fie chestia asta cu ata rupta sau nu, fie nu mai esti cand faci sex vaginal prima data. Unii si-o rup singuri fara sa faca, altii nu si-o rup nici cand fac. Cam asta e.

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu. Virgin/a este o persoana care nu a avut nici un contact sexual, niciodata (oral, vaginal, anal, masturbare reciproca)

| Metaler a răspuns:

Tu cati ani ai? o.O

| Mihai453 explică (pentru Metaler):

Am 14 ani...era doar o curiozitate

| Chio9 a răspuns:

Depinde daca ai fost inainte sa-i faci.

| HappyGrumpy a răspuns:

Deci daca o lingi? pai nu intrebi tu bine de-aia nu primesti raspunsuri pe masura, daca ti-o suge? virgin esti cand ai pielita si ata lipita, dar practic te dezvirginezi singur cu mana, nu o sa ti-o rupa nici-o fata cu gura sau vaginul... pentru ca nu o sa o lasi tu de durere, deci o sa ai o oarecare experienta, si poti sa te lauzi ca ai facut sex, dar tot virgin o sa fii pana faci sex normal.

| Mihai453 explică:

Nu m-ati lamurit... aveti raspunsuri contradictorii...

| MeRazvan a răspuns:

DA,inca Esti virgin!

| albert1999 a răspuns:

Daca o *** pe mata iti mai fac un fratior?

| XChrisstine a răspuns:

Da.

| alexutugta a răspuns:

Da esti in limita in care iti be...ste penisul.

| rockarunazdravan a răspuns:

Oral,adica masaj? sau infigere in fund?