| anonim_4396 a întrebat:

Actorii porno fac sex din placere sau o fac pentru bani?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sunt angajati, tu muncesti de placere? uni muncesc de nevoie uni din placere depinde de fiecare, in spatele acelor scene e ceva munca, multe scene sterse, bts care se pot lua usor, nu e asa de usor

| corbulalbrosu a răspuns:

Si,... si. Imbina utilul cu placutul. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Si pentru placere dar si pentru bani.

| SG1995 a răspuns:

Masculi sunt tentați să o facă din plăcere (bani fiind bonus, dar vorba aia scenariu îți fwte chimia. Gândește-te că regizorul îți cere să ți-o tragi ore în șir la propriu, cineva stă cu camera în spatele tău, și ți se dau indicații exacte asupra poziție, spre exemplu o face pe spate când începe să îți placă sau aia începe să aibă orgasme pe bune indicația scenică spune că trebuie schimbată poziția și etc. Amatori poate o fac din plăcere, pentru profesioniști e un chin.

| alina2k18 a răspuns:

Bani, faima, distractiewinking e ditamai industria.
Evident vorbesc de actorii de prima mana ce colaboreaza cu case mari de productie nu amaratii din filme de 3 lei de o fac pentru cativa bani pentru o perioada scurta de timp.

| mentholinks a răspuns:

Eu cand mai arunc cate un ochi pe vreun site si vad ce fete fac unele actrite tind sa cred ca nici ele nu mai stiu pentru ce o fac. Actorii nu ma intereseaza dar baga o gramada de pastile cred, se vede pe fata lor ca nu sunt in apele lor majoritatea.

| Katie1356 a răspuns:

Sa fim seriosi, suntem in era in care poti obtine sex foarte usor, fiind multi ce cauta doar relatii carnale. De ce ai face ceva prin care sa te si expui online, odata ce poti obtine asta in intimitate, daca nu pentru bani?

| SG1995 a răspuns (pentru Katie1356):

Exhibiționism?

| Goete a răspuns (pentru SG1995):

Unui exhibitionist ii place sa vada cand e vazut, nu sa i se vada filmul

| penel a răspuns:

Tuce crezi? din placere