| Thesimplecat a întrebat:

Actualul si fosta...in aceeasi clasa fix in bancile alaturate.ea in spate el in fata. El foarte bun prieten cu ea si prietena ei, mereu stau impreuna si glumesc. A fost cu ea acum 1 an si a tinut extrem de mult la ea. Ea l-a lasat pentru altul
El mi-a facut cunostinta cu parintii lui si a vorbit cu ei despre mine. Acum 2 zile am vorbit foarte frumos a zis ca ma iubeste dar de 2 zile vorbim mai rar si nu ne mai spunem lucruri frumoase. Suntem de o luna impreuna si vrea sa iesim. Mie imi e frica sa nu aiba sentimente pentru fosta mi se pare foarte frustrat...ce sa fac? Ofer funda multumesc!

1 răspuns:
| sofisis a răspuns:

Nu faci nimic. Daca inca are sentimente pentru fosta, sa te rogi la Dumnezeu sa vezi asta cat mai repede, ca sa nu pierzi mult timp cu elwinking
Or sa mai fie o gramada de baieti. Trust me!