| XoOxXo a întrebat:

Acum 2 saptamani am avut contact sexual neprotejat cu prietenul meu. In prima saptamana dupa contact am facut 2 teste de sarcina deoarece am avut dureri de burta. Iar pe data de 8 ianuarie mi-a venit menstruatia(normal). Deci nu am ramas insarcinata?

6 răspunsuri:
| AdinaCrissa a răspuns:

La ce pana mea va trebuie sex de la 16 ani? Doamne fereste fratilor. Eu am un iubit de un an jumate, si varsta mea e 15 ani. Nici nu imi trece prin cap sa o fac mai devreme de 17 ani. Sa nu va aud ca va plangeti peste vreo 2 ani ca aveti cabcer de col uterin. You suck!

| Marghioalaa a răspuns:

E asa de scump un prezervativ?smug

| MisteriuosGirl a răspuns:

Pai nu, si ai avut noroc, caci cam la a 14 zi de la ultima zi de menstruatie e perioada cu cel mai mare risc. in primul rand, un test nu minte, iar daca ti-a venit clar nu esti. pup

| dulkica a răspuns:

Nu draga nu ai ramas, dar totusi sa iti mai faci un test peste 1-2 saptamani ca niciodata nu se stiewinking

| kobra12 a răspuns:

Neinteresant

| farafiltru90 a răspuns:

Nu ai ramas daca ti-a venit menstruatia.iti spun pe propria experientawinking