| DenisKevin2000 a întrebat:

Acum 2 saptamani am avut niste sangerari de 4 zile asemanatoare ca durata si cantitate ciclului.Sunt in perioada ovulatiei si am avut cateva scurgeri vaginale maronii, respectiv roz. Sangerarile de implantare pot aparea la aproape o luna de la contactul sexual? Poate fi vorba de o sarcina?

8 răspunsuri:
| MValentin a răspuns:

Doamne ferește...rolling on the floor)))))

| DenisKevin2000 explică (pentru MValentin):

Salut,un test de sarcina poate sa fie făcut în orice moment al zilei?

| Floridori a răspuns (pentru DenisKevin2000):

Da,poate.

| DenisKevin2000 explică (pentru Floridori):

Ar vrea sa l faca acum ca nu mai poate, și zice ca poate influențează intr-un fel ca a băut mult apa, a mâncat dulciuri, ce ziceți poate sa l faca?

| Floridori a răspuns (pentru DenisKevin2000):

Poate sa il faca fara probleme. Daca respecta indicatiile, rezultatul va fi concludent indiferent de ora la care il face si de cata apa a baut sau cata ciocolata a mancat. Testul din farmacii masoara nivelul hormonului HCG din urina deci nu are legatura cu alimentatia.
Si am raspuns si mesajului in privat, sa stii.

| DenisKevin2000 explică (pentru Floridori):

Nu mi apare ca ați răspuns, o fi de la mine

| Floridori a răspuns (pentru DenisKevin2000):

Am scris. Uneori nu iti apare ca ai mesaje noi, am observat.Dar daca intri sa verifici, gasestiwinking

| DenisKevin2000 explică (pentru Floridori):

Puteți sa va uitați ca am lăsat alta întrebare