| Andreeaa20 a întrebat:

Acum 3 ani am avut un prieten dar ne-am despărțit de 3 ani, nu pot să il uit. Sunt multi băieți drăguți dar eu tot la fostul mă gândesc.
Cum să il uit? O să rămân mereu obsedată? El are deja alta prietena.

Răspuns Câştigător
| VilceleanuAndi a răspuns:

Daca vrei sa il uiti du-te la ell si incearca macar sa te imprietenesti cu el

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"am avut un prieten dar ne-am despărțit de 3 ani nu pot să il uit"

fă-ți un amic buuun (dar bun de tot) și gata (pariez că ești incă single, este?)

| Sofer a răspuns:

Când găsești pe unul care sa îți sucească mințile și sa te satisfacă o sa uiți de tot.