| anonim_4396 a întrebat:

Acum 3 saptamani am fost plecat in tabara cu copii pe care nu-i cunoșteam.
Acolo am intalnit o fata care stătea mai mult cu mine decat cu prietenii ei.
Am dansat, vorbeam si mi-a spus că mă place, dupa ce am venit acasa am mai vorbit cu ea 3-4 zile si a ramas ca o sun. Am sunat-o de mai multe ori si nu mi-a raspuns, i-am dat mesaj, l-a văzut dar nu a zis nimic. Cand pun o poza pe o rețea sociala imi da inimi si emojiuri care arata ca ma place.
Voi ce credeti ca doar m-a păcălit sau ce?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Posibil da, sau este ocupată, nu ai spus ea ce face, invață, munceste, ce varsta are ea dar tu? Cel mai bine sună o de pe alt numar, si intreaba o ce se întîmplă, de ce nu i ti raspunde de ce se poarta asa, tu ti ai facut sperante in legatura cu fata asta, poate ea are prieten, tu nu stii nimic despre ea, deci sună o ori de pe alt numar, ori cu numar ascuns, si vezi ce are fata asta.

| Ben9648 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

O vad mai mereu pe fecebook asa ca ar putea sași faca oleacă de timp sa imi spuna ca nu poate vorbi dar nimic

| alina2k18 a răspuns:

E timida, banuiesc ca ai sub 15 ani, nu?

| Bizon95 a răspuns:

Bun venit in viata reala
oamenii au diverse personalitati in functie de situatie

am un prieten foarte bun cu care, cand ne intalnim barfim si despicam firul in 4 despre tot si TOATE, dar cand vorbim la telefon e telegrafic si mi-o taie de fiecare data cu "am treaba"... si, asa e el la telefon cu TOTI

la fel si la tine, cat ai fost prezent IRL erai atragator
cand esti la distanta, subconstientul ei nu te mai ia in consideratie si chiar te respinge!