| hippy16 a întrebat:

Acum aproape un an m-am despartit de un baiat. De atunci nu am mai fost cu nimeni, iar el a mai fost cu o fata dar s-au despartit de cateva luni. In tot acest timp am vorbit dar foarte putin ca sa zic asa, iar acum 2 zile am vorbit pe mess, ne-am si vazut, intamplator, pentru ca amandoi ne aflam in aceeasi locatie. Mi-a vorbit foarte frumos si cand ne-am vazut mi-a zis ceva de genu ca i-a fost dor de mine. Ce sa fie asta? o noua impacare laughingthinking

5 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Daca ti-a zis ca i-a fost dor de tine, nu inseamna ca vrea sa va impacati. Din cate vad, ati ramas prieteni, deci nu inseamna neaparat ca i-a fost dor de tine. Poate te-a luat la misto, te-ai gandit si la asta?

| hippy16 explică (pentru UbexFlo):

Da, poate fi si asta o varianta. Doar ca era total altfel se comporta ca si cand am fost impreuna, ma privea altfel si asa mi se pare ca e ceva, pentru ca nu am mai vorbit de vreo 2 luni deloc iar acum a fost asa totul. putin ciudat pentru ca nu ma asteptam.

| UbexFlo a răspuns (pentru hippy16):

Daca relatia voastra a fost una ok, eu cred ca ar trebui sa il intrebi direct pe el, sa-l vezi cum reactioneaza.Si eu m-am intalnit cu primul meu iubit dupa doi ani dupa ce ne-am despartit si chiar imi era dor de el, si lui de mine, ne simteam ciudat unul langa altul dar stiam ca suntem doar prieteni si atat. Vorbeste cu el dar nu-i da de inteles ca iti doresti sa te impaci cu el.Lasa-l pe el sa vezi ce face.De obicei baietii sunt mai orgoliosi si vor sa le cada fetele in genunchi.

| Lummy a răspuns:

Nu cred... daca ar vrea oricare persoana pe care o saluti sa fie cu tine... ce ar mai fii?hee hee

| FlllOrin a răspuns (pentru Lummy):

Daca v-ati despartit eu nu cred ca o sa mai puteti fii impreuna. Daca de prima data nu merge nu mai are rost sa va impacati pote doar ca si amiciwinking