| LoveParis a întrebat:

Acum ca vine 8martie as vrea sa i fac un cadou fetei pe care o plac, acest cadou as vrea sa fie ca si o scuza dupa intamplari nefericite din viata amandurora.Eu m-am gandit sa i cumpar 5 trandafiri si sa i dau, dar daca i dau la scoala va fi nasol fiindca colegii mei si ai ei ar fi invidiosi si ma privesc cu ochi rai, deci cum as putea face sa i dau trandafirii? PS:nu as vrea sa i dau la scoala! Va rog ajutati-ma cu sfaturi! Multumesc

Răspuns Câştigător
| louderthanwords a răspuns:

1. Sa nu iti pese niciodata de gura lumii, ei tot timpu vor avea de comentat si important e ca voi sa va intelegeti, nu baga tot timpul in seama ce spun colegii. 2. Daca chiar nu vrei,va puteti intalni dupa scoala, nu-i nicio problema,ii spui ca ai de vorbit ceva cu ea, o chemi in oras, te descurci tu. Bafta!big grin

| LoveParis explică (pentru louderthanwords):

Asta e problema ca nu ma prea descurc daca vrei sa ma ajuti cu adevarat baga add boss_191998@yahoo.com si vb pe mess mai multebig grinti-as fi recunoscator

3 răspunsuri:
| F4ng a răspuns:

Pai ai putea sa o suni si sa-i zici sa coboare joc pentru ca iti este rau si din intamplare esti pe la ea prin zona sau pur si simplu spune-i sa coboare si ii dai. Sau ii spui ca vrei sa vorbesti ceva cu ea o duci la o cofetarie te scuzi cateva minute ca trebuie sa faci ceva important te duci iei florile i le aduci si ea o sa fie foarte fericita. Sau ai putea pur si simplu sa i le dai la scoala si sa nu iti pese de ce spun colegii ei sau ai tai pana la urma tu esti cu ea nu cu lumea

| Patrissia a răspuns:

Poti sa o suni.si sa iesiti doar voi 2 afara eventual intr-un parc happy Success