| vladmihai234 a întrebat:

Acum cateva zile eram pe punctul de a face sex cu prietena mea(cu care sunt impreuna de ceva timp)...ideea e ca nu cred ca era locul potrivit si nici nu aveam protectie,i-am spus asta, a inteles, n-a fost problema.Ieri am vorbit cu un prieten si i-am zis si mi-a spus ca prima data(Era prima data si pentru mine si pentru ea) ar trebui sa o faci fara protectie...si nu inteleg de ce.Imi puteti explica? Sau ceea ce a spus este fals, adica, sunt destul de sigur ca nu conteaza daca e virgina sau nu, tot poate ramane insarcinata.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mereu se face CU protectie. Daca nu vrei sa iei vreo boala sau sa o lasi insarcinata. Lasa prietenii si ideile lor de baieti destepti si smecheri. Daca iei ceva boala sau ramane insarcinata te duci la prieten sa te sfatuiasca si atunci?
Mereu se merge pe siguranta si nu pe noroc, ca merge si asa. Nu merge si asa pentru ca viata nu e o joaca. Cine o ia in joaca va avea parte de probleme mai devreme sau mai tarziu.

7 răspunsuri:
| BuBBlesykeSs a răspuns:

Pentru ca prezervativul la din intensitatea plăcerii, doar ca eu zic ca e mai ok cu fiind si pentru prima dată. O sa aveti voi timp s o faceti si farawinking

| Marius22222222222 a răspuns (pentru BuBBlesykeSs):

IA din intensitate dar la durere cine se gandeste?

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru Marius22222222222):

Si din intensitatea durerii... Dacă e suficient de lubrifiata si excitatăwinking

| Marius22222222222 a răspuns (pentru BuBBlesykeSs):

Asa mai zic si eu. Nu vad care fata in loc sa nu o doara=prezervativ, prefera sa traga durere a. Mai ales prima data

| Asuganni a răspuns:

E bine și fără dar sa nu ejaculezi în ea. E foarte bine să folosești protecție după ce o dezvirginezi.

| LoveSleep a răspuns:

Nu mai cere sfaturi virginilor.

| Emilian65 a răspuns:

Ce ti-a spus prietenul tau este fals. Oricand si cu oricine ai face sex nu uita de prezervativ.