| Dydydodo a întrebat:

Acum ceva timp a apărut în viața mea EL...de atunci inima mea bate doar pentru el si intr-o zi m-am decis sa ii spun, iar el? El mi-a zis ca vrea sa fim doar prieteni; Am acceptat asta si a trecut putin timp până să vină la mine si sa imi spuna intr-o seara ca ii pare rau si ca il doare dacă eu sufăr, i-am zis ca prefer sa ma îndepărtez, iar el? El avea lacrimi în ochi și mi-a zis " realizezi ca m-ai distruge daca ai face asta? Realizezi ca fara tine nu pot?". Eu ce sa inteleg de la el? Privirile lui sunt arzătoare, atingerile si ele, Dar de spus imi spune altceva si dupa face ce a făcut în acea seară.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Felicitari, tocmai te-ai oferit pe tava, unuia care profita din plin de tine.
Chestia cu lacrimile, este de teatru, ca sa nu-l parasesti, macar pana isi gaseste el una si poate renunta la ceea ce primeste pe gratis, de la tine.

| Dydydodo explică (pentru Violleta2022):

Nu m-am oferit, ci doar I-am zis ca simt ca sa nu para ciudat cand vede ca plec de lângă el. Stiu ca el nu vrea si trage de mine sa nu o fac, dar de rămas nu pot sa raman. De sex nu se pune problema, nu se va întâmpla?

| CodrutElian1990 a răspuns:

Este lupta lui cu sine. Se intampla de multe ori ca o prietenie sa se transforme in iubire.

| 2EXA a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Frumos raspuns. Tot ce era de zis.

| Dydydodo explică (pentru CodrutElian1990):

Nu stiu ce sa spun despre asta... Stiu ca nu ma lasă ca sa plec de lângă el si ca nu ii convine cand sunt cu alți băieți, dar cred ca daca avea ceva îmi zicea... sau nu știu.

| Rux04 a răspuns:

Te vrea doar pentru sex asta este clar. Dacă ar fi vrut relație nu ți-ar fi propus să fiți amici.

| Dydydodo explică (pentru Rux04):

Intre noi nu a fost nimic sexual si nici nu o sa fie. Eu doar vreau sa ma îndepărtez de el si el nu ma lasă, tot spune ca nu poate fara mine, dar eu pot fara el si poate ca asta e si problema.

| Rux04 a răspuns (pentru Dydydodo):

Nu-i mai răspunde la mesaje sau la telefon! Nu poate fără tine, povești. Va renunța să-ți mai trimită până la urmă.