| crissu15 a întrebat:

Acum ceva timp am stat cu un baiat.Relatia noastra a durat cam 3 luni, iar el inca ma roaga sa ne impacam, dar eu nu mai vreau.Acum a inceput sa imi cam placa de prietenul lui cel mai bun; si am aflat de la fostul meu pr ca si prietenul lui ma simpatizeaza. Oare chiar ma place si nu spune de nimic de teama sa nu se certe intre ei sau doar ma vede ca pe o amica?

Răspuns Câştigător
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Poate chiar te place, dar vorba ta, nu vrea sa iti dea nimic de inteles ca sa nu afle prietenul lui.Baietii sunt foarte orgoliosi. Ar trebui sa vorbesti cu el si sa ii spui ca nu mai ai nici o treaba cu prietenul lui si ca pe el il placi si vezi cum reactioneaza. Bafta :*:*

2 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Cel mai bine nu te mai baga intre ei ca risti mult. Daca fostul tau prieten v-a vedea ca tu te pui cu cel mai bun prieten al lui e grav.Nu se stie ce poate face, poate va asteapta si va trage o mama de bataie la amandoi de va iese iubirea pe gura.
Cel mai bine cauti pe altcineva, in afara de cei doi.E spre binele tau.Succes.

| Celalalt a răspuns:

Sincer ai face cea mai mare greseala din viata ta sa stai cu prietenul lui eu zic sa cauti in alta parte dupa aceea o sa iese urat iti zic asta din proprie experienta tongue Vb aceea e pamantu plin de piulite nu stau in drum din cauza uneia asa ca next parerea mea!