| fghfdgdfgdfgdfgdf a întrebat:

Acum două zile, am fost la un eveniment muzical unde am cunoscut două surori gemene cu care am și făcut sex. Problema este că mi-a apărut pe capul penisului o bubă roșie și mă doare tot corpul și oasele... Mă tem să nu fie vorba despre vreo boală venerică. Oare să fie ceva normal sau este posibil să fi contractat vreo boală cu transmitere sexuală; voi ce ziceți? La data respectivă, eram în stare avansată de ebrietate și nu mai știu identitatea femeilor respective...

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil este sifilis... dar ca sa fii sigur, mergi de urgenta la un cabinet de boli dermato-venerice!

| Emilian65 a răspuns:

Cu siguranta ca ai contactat o boala venerica. Consulta de urgenta un medic specialist in boli venerice.

| alina2k18 a răspuns:

Hmmm, stare avansată de ebrietate zici... esti sigur ca erau gemene? Si mai ales esti sigur ca erau de sex feminin? laughing)

| Necunoscut112 a răspuns:

Ce fantezii ai şi tu... Poate nu ai luat boala de la surori, cide la mă-ta când ţi-a facut oral.

| Ara997 a răspuns:

Deci cam asta e cu "evenimentele muzicale".

| Victoria18 a răspuns:

Cauzele pot fi nenumarate, e vina ta ca ai facut sex cand erai beat. Noi de unde sa stim ce stare de sanatate aveau cele doua?! Du-te de urgenta la doctor si nu mai cere pareri, pare a fi vorba de ceva grav. Doamne, dar chiar se duce lumea asta naibii, cum sa faci sex cu necunoscute? Asa am ajuns?

| AliTheo18 a răspuns:

Este posibil sa fie din cauza lor, nu ai de unde sa stii, mai ales dacanu te-ai protejat... du-te la un control imediat si nu mai sta.