| cosmin986522 a întrebat:

Acum e seri am visat ca stateam afara pe strada si a venit o fata la mine si m-a intrebat ce fac si pe urma ne-am sarutat dar nu stiu cine era. Aseara iar am visat-o... ce inseamna asta?

5 răspunsuri:
| DenisaAbdn a răspuns:

Da-i drumul imediat la culcare. Si daca o visezi iar, i-ai macar id-ul sau nr de telefon.

| Bubuuuu a răspuns:

Ai nevoie de o prietena fratee! laughing

| chandnisharma a răspuns:

Amintiri dintr-o viata anterioara :d

| Lorena_9308 a răspuns:

Sarut - certurile si divergentele pe care le ai cu persoana iubita vor inceta, dragostea voastra va renaste big grin, deci te impaci cu iubita...

| hearhit a răspuns:

S-ar putea ca visul tau se se adevereasca, sau sa fii fost doar un simplu vis nesemnificativ.