| imyourdestiny2 a întrebat:

Acum mult timp eu si un coleg am fost iubiti daca se poate spune asa. dar eram mici nici macar nu ne-am sarutat cu limba, doar pe buze.tot ne-am despartit si tot ne-am impacat timp de un an dar eu l-am iubit si el pe mine el a fost prima mea dragoste, si cred ca si eu pentru el tot prima dragoste am fost. a trecut mult timp de atunci, el a mai fost cu multe fete dar eu nu am mai fost cu nimeni.totusi l-am mai sters din inima incet cu incet dar parca tot tin la el mai mult decat ca la un coleg. el e tipul de smecher, baiat de cartier, de gasca, cuceritor, si glumeste asa ca nicio fata nul prea ea in serios.multi colegi din cls mea vor sa fie cu mine iar eu le-am zis ca am prieten *dar nu am*acum mi se pare ca flirteaza cu mine imi zice ca ma iubeste mult ca i-a fost dor de mine ma ia in brate ma tachineaza imi ia lucruri dar tot face in gluma iar eu nu stiu ce sa cred pentru baietii din clasa mea sunt un premiu sau cam asa ceva toti ma vor daca imi spune sa fiu cu el ce sa fac sa-i zic ca da. daca as face ce simt i-as spune da dar mi-e frica sa nu sufar pentru ca am suferit mult cand am fost impreuna desi a trecut mult timp de at. ce ma sfatuiti sa fac? toti colegi isi dau seama ca lui i place de mine numai el nu sau nu stiu pentru ca daca ii spune un coleg ca se da la mine e zice ca nu si ca doar ma enerveaza.

5 răspunsuri:
| eu_9968 a răspuns:

Poate ca e prea orgolios sa recunoasca, ca te place. vrea sa isi pastreze acea imagine de smecherasthinking

| Honey_9348 a răspuns:

Buna...si eu patesc la fel.si nici eu nu stiu ce sa mai fac... daca reusesti ceva anuntama

:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te tachineaza? Te enerveaza? Mai se face ca te mai si loveste dar de fapt n-o face? Baiat de cartie! Iti spun eu ce sa faci! Spune-i sa dispara din viata ta ca mai mult decat un simplu coleg! Iubita. a patit cu un baiat care facea la fel cu mine cum a facut cu tine! Nu-l cunosti asa de bine.Ai grija. eu am ajuns pana la politie! Fii cu bagare de seama la comportamentul lui! Si dupa aia da raspunsu final!, Cu drag:*
Mya`, BAFTA!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti zic sa-i faci in ciuda adica:daca ai un alt prieten si este si el prin preajma, icepe sa-l saruti pe ''acel baiat'', dar daca te-ar iubi sar intoarce la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da crede-ma si eu sunt indragostita de un baiat pe nume Cristy si mereu ma ia in brate ma tachineaza si i-am zis verde in fata ca daca ma iubeste da dovedeasca. te cred ca ti la el dar incerca sa ii spui tot ce simti in fata poate o sa creada ca il iei la misto daca incepe sa rada nu trebuie sa iti fie rusine pleaca mai departe cu capul sus