| anonim_4396 a întrebat:

Acum. sunt cu o fata. Vio se numeste. de la Viorica. Intr-o seara. am fost cu un fost coleg si cu prietena lui. pana la prietena lui acasa. Pe drum incolo. le-am facut niste poze. separat si impreuna. cele impreuna nu mi-au placut cum au iesit. si le-am sters., le-am lasat doar pe alea separat. Maine seara. merg pe la prietena mea. si se uita la poze. o vede pe prietena fostului coleg. (Deea) si trece mai departe. Eu am facut rost de niste poze. cu ea si cu niste baieti. nu stiu ce cauta cu ei. Cand vede alcele poze. incepe. "nu o sa mai ai nici o poza cu mine. si alea alea. lasa-ti pozele cu Deea. si gelozii din alea... ca si cum. mie mi-ar fi placut pozele alea cu ea si cu baietii aia nu? :\. De un timp. nu ma prea baga in seama. nu-mi arata afectiune. dar cand e sa ma despart de ea. imd sare pe mine. si din astea :\. nu suport sa vad. ca daca sunt mai multi in jurul nostru nu ma baga in seama :\ Dupa un timp. trec pe la ea. si iar imi spune sa plec la Deea. si din astea. si i-am explicat ca nu am nici o treaba cu fata aia. Eo ar trebui sa fiu gelos ca nu stiu ce cauta cu baietii aia. nu ea, pentru nimic. Am inceput sa ma indepartez de ea. din cauza ca nu ma baga in seama. nu-mi arata afectiune. kit ca eu tot timp-ul mai o sarut. cand mergem p strada o tin langa mine... dar ea nimic. Am cunoscut o alta fata. ma atrage foarte mult. mai alesc acum cum, cu Vio nu ma prea inteleg. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Noninono a răspuns:

Daca Vio nu te baga in seama si zice sa meri la alta inseamna ca poate are pe altcnv.si daca tie iti place o alta fata profita.winking sau meri si vb cu Vio si ii zici daca mai vrea sa continuati. si daca zice ca nu at o lasi acolo si meri la ealalta fata pentru ca nu oar Vio exista pe lume. succeswinking

7 răspunsuri:
| answer a răspuns:

Ai grija, din ce spui tu, fata are bucurii si pe la alti baieti! Asa reactioneaza cei care insala: se dau ei aia inselati! Incearca sa o urmaresti si sa iti dai seama daca e sau nu fidela! Bafta!

| RimePeHartie a răspuns:

Explica'i situatie lui vio, spune'i ca nu te baga in seama, ca numai suporti si intrab'o daca vrea sa faca ceva ca sa schimbe situatia. Daca vezi ca nu are de gand sa se schimbe si se comporta asta, desparte'te de ea si incearca cu cealalta fata.

| Babs a răspuns:

Stai cu cea care te merita:*

| Dizzyz a răspuns:

Toti din lumea asta inseala.Am fost cu o fata si m-a parasit pentru altu si a spus sa merg eu la alta fata care ea credea ca o plac.Credea ca o insel.Si nu vreau sa mai aud nimic despre fete niciodata in viata mea.Dar totusi ma simt prost ca nu am pe nimeni.La intrebarea ta am decat un singur raspuns:Orice fata ai alege, cand tu nu stii, ea se saruta cu altii.Sa nu m-ai pomenesc de sex.Si asta e. Fetele din ziua de azi sunt vagaboante. Unui var de al meu i s-a intamplat ca verisoara lui mai mare sa ii ceara sa se sarute cu ea.Iti dai seama!? Nu vreau sa mai aud nimic de nici o fata! Sa le ia naiba pe toate.Si sa ii ia naiba pe toti oamenii de pe pamat! Suntem niste creaturi nesimtite! Tot ce facem este sa ne certam,sa ne batem,sa ne injuram, sa ne inselam etc.Pot spune ca URASC oamenii! Dumnezeu a spus:"L-am facut pe om, Dar imi pare rau ca l-am facut"! Asa ca pot spune ca sa ales prafu de lumea asta de nimic!

| Christy448 a răspuns:

Spune-i in fata. Mi se pare cea mai buna calehappystraight face...

| matterwhat a răspuns:

Parca ai scris in chineza! nu inteleg nimic

| bogdan2 a răspuns:

Las.o.parerea mea.tongue