| daiana_9426 a întrebat:

Ahh ce ma fac? s-a implinit 1 an de cand nu am mai facut sex... voi fi inapoi virgina?straight face... ce pacat. daca o sa ma doara la urmatorul contact. ce fac?

Răspuns Câştigător
| H4cK3r a răspuns:

Cum dracu sa mai fii virgina daca ai facut sex acum un an? sa'mi dau palme.adevaru e ca unde nu e, nici dumnezeu nu cere.

20 răspunsuri:
| DannyNuIntelegeTPU a răspuns:

Draga daiana, cum sa nu mai faceti de un an? daca o sa te doara, o sa te doara, si dupa nu o sa te mai doara

In speranta absurda ca te'am ajutat, o utilizatoare TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păithinking
Dacă o să te doară poți să-ți legi un bolovan de gât și să te arunci în Borcea. Acolo unde e apa mai mică, să nu ne neorocești și pe alții.

| puby a răspuns:

N-ai cum sa fii inapoi virgina.

| justme_7869 a răspuns:

Virgina nai sa mai fii niciodata!
de durut te va durea dar nu tare ca numai esti virgina gata, acum depinde si cum se comportta persoana de langa tine!
dar virginaa nai sa mai fii!

| chucky_7511 a răspuns:

Buna big hug
1)ai facut sex -> nu mai esti virgina
2)de durut doar putin tongue
3) stai linistita big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai? 11, nu ajungi din nou, virgina, stai chill. laughing

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Dacă ai făcut sex cel puţin o dată în viaţă, nu vei mai fi virgină niciodată.
Asta mi-a amintit de un banc:
-Marie, mai eşti virgină?
-Încă nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stie baiatu cum sa faca treaba atunci no sa te doara happy trebuie prima data sa te ia incet... apoi revina totul la cum a fost acum 1 an happy

| BlueHusky a răspuns:

Nu ca nu ar fi off-topic... dar de ce asa de mult?

| Anca a răspuns:

Da, o sa te doara. Eu cand fac pauze mai mari de 2-3, ma simt virgina cand reincep laughing.
Asa pentru ca am himen elastic si o sa raman virgina toata viata ( intr-un fel big grin ) laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci virgina nu mai esti daca ai avut contact sexual.
De durut nu o sa te doara mai rau ca la primul contact sexual, deci stai calma.

| Crisu a răspuns:

De ce n-ai mai facut-o de un an? Si nu, evident ca nu o sa fii virgina din nou. La urmatorul contact o sa te doara, organismul fiind dezvatat de actul sexual, dar o sa-ti treaca. happy

| ElevatorStricat a răspuns:

Virginitatea nu o mai aduci inapoihappy Daca te doare durerea trece.

| Bebe_9173 a răspuns:

Virgina nu vei mai fii niciodata.Decizia pe care ai luat-o acum un an cum spui tu a fost o decizie pentru toata viata, care Nu se va schimba niciodata.De durut? probabil ca da. Dar putin.depinde si de baiathappy.:*

| Pissy a răspuns:

Ai facut`o o dta, nu mai esti virgina niciodta. laughing Himenu` nu se reface.winking. Si da o sa te doara putin cand o s`o faci din nou, dar dupa e placere.winking

| myha a răspuns:

De un an?:O Pnm. dar tu nu ai simtit in tot acest timp nevoia? thinking
Whatever.
NU! bineinteles ca nu vei mai fi virgina. Ma surprind pe zi ce trece intrebarile de genu asta. Mai ales pentru cineva care si-a inceput viata sexuala.
De durut este posibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da tu ce crezi ca e virginitatea asta? se pierde de n ori? s-a rupt odata, s-a dus nu se mai intoarce. te va durea din alt motiv dar virgina nu vei mai fi.

| Pho3nix a răspuns:

Da` tu crezi ca himenul tau se reincarneaza? Cine te crezi, prietena lu` Harry Potter?
Ce intrebare...

| Andrei10_8749 a răspuns:

Ce te faci? Hmmm...mai bine citesti o poezie de Eminescu. Sau... SHOOT YOUSELF! Pentru binele nostru si al tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa ca o facem amandoi si nu te va mai durea delocwinking