| Nutemaiholba a întrebat:

Ahm, o intrebare mai stupida poate...but ma lamuriti si pe mine ce inseamna masaj erotic?rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| AfroBelgianu a răspuns:

Buna,

Masajul erotic reprezinta masajul in zonele intime si senzual.

Numai bine, AfroB.

8 răspunsuri:
| NuMaContrazice a răspuns:

Ai putea foarte usor sa dai un search pe Google si nu te-ai mai face de **** pe TPU.

| Nutemaiholba explică (pentru NuMaContrazice):

Mdap, so. si tu ai putea sa raspunzi serios la intrebare ca ceilalti. Daca am da toti search pe google, TPU n'ar mai avea farmec. Btw nu esti mai interesant cu numele ala de utilizator. Have a good day my hater.:3

| NuMaContrazice a răspuns (pentru Nutemaiholba):

Ai dreptate, daca nu ai fi pus tu intrebarea asta tampita TPU nu mai avea farmec....bai ce minte aveti ma, TPU este pentru ai ajuta pe cei care au nevoie de ajutorul nostru, tu pe Goagal gaseai de 1000 de ori mai multe informatii, dar lenea e mare.

| NuMaContrazice a răspuns (pentru Nutemaiholba):

Si nu ma lua cu engleza ca nu ma impresionezi, esti in Romania, vorbeste/scrie pe romaneste daca poti.

| Nutemaiholba explică (pentru NuMaContrazice):

Clar. Beiib e naspa sa nu stii si alte limbi straine. Daca o sa caut vreodata in dictionar cuvantul 'hater' o sa gasesc o poza cu tine. Cius.kiss

| NuMaContrazice a răspuns (pentru Nutemaiholba):

Stai linistita ca stiu limbi straine, dar tu esti prea incuiata ca sa intelegi ce ti-am spus.Hai pa!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nutemaiholba):

N-ar avea farmec?
Poate s-ar pune întrebări mai... hmm. Nerepetitive care să nu ocupe spațiul degeaba și să nu strice serverele?
Întrebi pe TPU când ai nevoie de un sfat uman, de cineva cu experiență, nu de chestii tehnice sau definiții pe care le poți găsi singur.

| En3Rgi a răspuns:

Pai masaj erotic e cand o fata(aproape goala)iti face masaj...prin locuri mai ***.
Dar si un baiat poate sa faca masaj erotic(la fete). Fata fiind goala.