lolita
| lolita a întrebat:

Ai face sex cu o persoana necunoscuta pentru 10.000 de euro?

Răspuns Câştigător
blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Eu sunt curioasa cati sau cate dintre aceste raspunsuri runt reale? Cati sau cate la vederea a 10 000 de Euro pot refuza aceasta suma stiind sau gandindu-se ca o partida de sex poate sa tina de la cateva minute la 3 ore si apoi ca pot sa faca ce vor cu acesti bani?
Eu cred ca ies din aceste tipare de persoane care neaga ca ar face ceva pentru bani, mai ales pentru asa o suma si sa va spun si de ce. Eu as face sex cu o persoana necunoscuta pentru o suma de 10 000 de Euro daca ar fi singura cale de a face rost de bani in urmatoarele situatii :daca as avea un copil bolnav si ar necesita o interventie chirurgicala, daca ar necesita plecarea la un spital afara din tara, daca ar muri de foame, daca ar necesita medicamente de luni si luni de zile foarte scumpe, daca as avea datorii mari in banci (sa nu ajungem sa stam pe strazi) si cred ca mai exista exemple destule, as face acest lucru daca mi s-ar oferi ocazia fara nici o ezitate fara sa ma gandesc decat la ce s-ar intampla daca as refura aceasa oferta sau ocazie in exemplele de mai sus.

44 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nici nu m-as gandi. Pot castiga 10 000 de euro prin munca.

| DenissaDeea a răspuns:

Eu personal NU!
Dar sunt,, persoane,, care ar face pentru suma asta de bani...

assiris
| assiris a răspuns:

Cred ca se refera la femei aceasta intrebare caci daca e vorba de barbati... o ho hoooooo...

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar de s-ar tripla n-as accepta asta ar insemna sa ma "vand"si atunci care e valoarea mea ca om?

mlm
| mlm a răspuns:

Crezi ca banii sint asa de importanti! Prefer sa muncesc pentru acei bani dar asa ceva nua asi face.

| loredanarotariu a răspuns:

Nici Pamela Anderson nu ar primi 10 000 euro pentru o partida de sex. Cati ani ai lolita de crezi ca scenariul asta poate fi real? happy
Un barbat care si-ar dori sa faca sex cu o necunoscuta nu ar da 10000 de euro asa oricum. Se duce la o prostituata de lux si da de 10 ori mai putin pentru 1 noapte intreaga daca vrea neaparat sa plateasca pentru sex.
Grow up!

| borsec a răspuns:

In primul rand nu as face sex cu nimeni pentru bani, iar in al doile rand 10.000 euro mi se pare o suma mica pot sa-i fac si in alt mod.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat de puritani mai sunteti. Poti face sex cu o persoana necunoscuta si fara sa primesti bani. Tine de ce-ti doresti tu.

| MihaiA a răspuns:

Sunt curios cati dintre voi faceti 10 mii intr-un an macarwinking Cand o sa fiti in postura de a primi 10.000 de euro o sa stati sa va ganditi de 2 ori.

| otypa a răspuns:

Nu
.

| adelina_9815 a răspuns:

Nnnnnnnuuuuuuuuuuuuu

| Parintele a răspuns:

Chiar asa cu 10000 E ca barbat poti face sex cu o vedeta care sa arate bine.Sunt multe fete, femei p-aici care n-au vazut nici macar bancnota de 100.Cand vor avea 10000 in mana sigur ar ramane pe ganduri. Iar pentru unele dintre voi multi n-ar da nici macar 100.Astea toate ca fizic.Moral poate mai e de vorbit.Scuze de rautate, dar realitatea este alta decat cea de pe acest site vis-a-vis de aceasta intrebare.Si oricum nu cred ca vreo fata ar zice da aici de teama, chiar daca in sinea ei cu 10000 ar face multe...

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

In nici un caz. mi se pare groaznic sa faci asa ceva numai pentru bani. orice metoda este mai buna numai asta nu

| borsec a răspuns:

Revin si spun ca nu m-as culca cu nimeni pentru 10000 de euro nu mi-as perimte moral sa-mi fac una ca asta, iar in plus de asta este o suma mult prea mica avand in vedere ca am un salariu destul de mare si 10000 i-asi face intr-un an strict din munca de la birou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| sirioga a răspuns:

Daca e mai urita ca dracu nu

| Adorable3 a răspuns:

Nuu.eu.nu as face nici pe 200 000 000 de mii de euro.

| MihaiA a răspuns:

@ ala bala pentru 200.000.000 $ eu cred ca nu ai face doar sex.

| Parintele a răspuns:

Nu ti-ar da nimeni 200.000.000 E, ala bala.nici daca ti-ai vinde sufletul...Mai maturizati-va... o sa vina vremea cand ati vrea voi sa dati banii astia ca sa aveti un barbat la spatehee hee

blonda suprema e mai realista aici.

| joy a răspuns:

Nu as face...sau cine stie.laughing Mi-a placut raspunsul Brigaelei, ii poti face prin munca daca te duce capatana -nu stiu de ce a primit 2 stupid. Ce stupizi sunt uniiiii fratee!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ca baiat cred ca da... pentru ca fetele in ziua de azi se vind si pentru trei BANI... asta e parerea ALEXANDER?

| Elena0210 a răspuns:

NUUUUUUUUUUUUUUUU

| marina_7216 a răspuns:

Nici gand...

| ramona22 a răspuns:

Nu, banii nu sunt asa de imoratani in cat sami vand corpul si respectul de sine ca fameie/fata; in viata ii bine sa nu regreti deciziile luate, ca la sfarsit sa fi multumit de tine insusi, deci se subintelege ca NU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi-as pierde demintatea pentru niste bani.prefer sa ii castig cinstit, nu pe ki degradante de personalitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu in niciun caz...nu-mi vand corpul pentru 10.000€
cred ca corpul meu nu are pret...si binenteles nici un corp nu are pret

| remus a răspuns:

De ce nu, cu mare placere daca este posibil si simpatie reciproca, una din vorbe spune; ochii vad, inima cere totul este sa ai putere... banul ochiul dracului!

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Revin, cu scuzele de rigoare, fiindca la intrebarea asta se potriveste foarte bine un banc:
Un tip o intreba pe o tanara: pentru un milion de dolari ai face sex cu mine? Tip ase gandeste, isi spune ca sexul dureaza o ora iar un milion de dolari este o imensa avere, asa ca accepta. Tipul intreaba din nou: dar pentru 10 dolari, ai face sex cu mine? Tipa, foarte indignata: Nu, Doamne fereste, dar ce crezi ca sunt eu, curva? Tipul: Pai asta am stabilit deja, acum negociem suma...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da